The Con Artists OstAdı: The Con Artists | The Technicians 기술자들
Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Kim Hong-Sun
Senaryo: -
Yapımcı: Yook Kyung-Sam
Görüntü Yönetmeni: Yoon Joo-Hwan
Müzik: Jeong Jin-Ho
Dağıtımcı: Lotte Entertainment
Yapım Şirketi: Trinity Entertainment
imdb: 6.6
daum: 6.6
Süresi: 116 Dakika
Yapım Yılı: 2014
Gösterim Tarihi: 24 Aralık 2014
Bütçe: -
Gişe: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

 

 

 

 

Oyuncuları:

Ji-Hyeok
(kasa-hackerı)
Jong-Bae
(hacker)
Koo-In

Eun-Ha

Başbakan Jo

Başbabkan Jo'nun
emrindeki kişi

 

Diğer Oyuncuları:

Jo Dal-Hwan / kıllı adam
Shin Seung-Hwan / dedektif
Heo Joon-Seok / dedektif 2
Han Kuk-Jin / yakalanan dedektif Jong-Bae
Shin Goo / Müdür Oh
Jeong Man-Sik / savcı
Kim Tae-Hyun / müzayede evi korumasu
Kim Dong-Hee
Lee Jae-Won
Han Ji-Eun / muhabir
Oh Gwang-Rok / sanat profesörü (konuk oyuncu)
Daniel Choi / sanat galerisinin sahibi (konuk oyuncu)
Im Chang-Jung / şef (konuk oyuncu)
Ji Seung-Hyun
Heo Ji-Won

 

Konusu:

40 dakikalık bir süre içerisinde Doğu Asya'nın en güvenli bankasından 150 milyon dolar çalmaya çalışan bir grup yetenekli teknisyeni konu almaktadır.

 

Karakterler:

Kim Woo-Bin filmde, bir güvenlik-hackerı olan Ji-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çok yetenekli bir soyguncudur.

Lee Hyun-Woo filmde, dahi bir hacker olan Jong-Bae karakterini canlandırmaktadır. Ancak kimse onunla çalışmak istememektedir. Çünkü en elit bilgisayarları bile hackleme becerisine sahip olması beraber çalıştıklarına ihanet edebileceği söylentisinin yayılmasına neden olmuştur. Bu söylentiler sonucunda Ji-Hyeok (Kim Woo-Bin) onu ekibine davet eder.

Ko Chang-Seok filmde, Ji-Hyeok'un (Kim Woo-Bin) suç ortağı olan Koo-In karakterini canlandırmaktadır.

Jo Yoon-Hee filmde, bir galeride çalışan Eun-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri soygunu yapacak olan gruptaki teknisyenleri ikna eden kişidir.

 

 

Yoo Seung Woo - I'll Give You My Life

 

 

Kaynaklar: asianwiki.com/Criminal_Designer, movie.daum.net/moviedetail/moviedetailMain.do?movieId=82891&t__nil_upper_mini=title, www.hancinema.net/korean_movie_The_Technicians.php, en.m.wikipedia.org/wiki/The_Con_Artists_(2014_film), www.soompi.com/2014/10/29/kim-woo-bin-and-lee-hyun-woos-the-technicians-releases-new-character-posters-and-stills/

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…