The Heirs

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 34
  alie tarafından

 

Adı: The Heirs | The Inheritors
Hangul: 왕관을 쓰려는자, 그무게를 견뎌라-상속자들
Tür: Dram, Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Kang Shin-Hyo
Senarist: Kim Eun-Sook
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
imdb: 7.6
daum: 9.2
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 9 Ekim 2013 - 13 Aralık 2013
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:


Lee Min-Ho
Kim Tan 
Cha Eun-Sang 
 
Kim Woo-Bin
Choi Young-Do

Choi Jin-Hyuk
Kim Won 

Kang Min-Hyuk
Yoon Chan-Young
Yoo Rachel

Krystal
Lee Bo-Na 
Lee Hyo-Shin

Park Hyung-Sik
Jo Myung-Soo


Lim Ju-Eun
Öğretmen
Jeon Hyun-Joo 

Choi Won-Young
Yoon Jae-Ho

 

 

Diğer Oyuncuları:

Jeon Soo-Jin / Kang Ye-Sol
Kim Sung-Ryoung / Han Ki-Ae
Park Jun-Keum / Jung Ji-Sook
Yun Son-Ha / Esther Lee
Kim Mi-Kyung / Park Hee-Nam
Choi Jin-Ho / Choi Dong-Wook
Joo Yoon-Woo
Yoon Jin-Seo / Cha Eun-Seo (Eun-Sang'ın ablası - konuk oyuncu)
Kim Hee-Cheol / Kim Hee-Cheol (4. bölüm - konuk oyuncu)
Choi Ji-Na / Young-Do'un annesi (14. ve 20. bölüm - konuk oyuncu)
Wang Ji-Won / Kim Won'un evleneceği bayan (17.- 19. - 20. bölüm)
Lee Hyun-Jin / Bo-Na'ın abisi (19. bölüm - konuk oyuncu)
Ra Mi-Ran / Myung-Soo'nun annesi

 

Konusu:

Dizi, genç zengin mirasçıların ve sıradan saygı gören fakir bir aileden gelen Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) arkadaşlıklarını ve aşklarını anlatıyor.

 

Karakterleri:

Lee Min-Ho dizide, büyük bir aile şirketinin, "Empire Group”un, varisi olan Kim Tan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, küstah ve hep kendini düşünen birisidir. O, her şeye sahip birisi gibi görünse de aslında mutsuz birisidir. O, hep üvey abisi (aynı babadan dünyaya gelen) Kim Won'un (Choi Jin-Hyuk) gölgesinde kalmıştır. Bir gün, Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) ile karşılaşır ve ona aşık olur.

Park Shin-Hye dizide, fakir bir ailenin kızı olan Cha Eun-Sang karakterini canlandırmaktadır. Dilsiz ve sağır olan annesi ile birlikte yaşayan Cha Eun-Sang başarılı bir lise öğrencisidir. Cha Eun-Sang’ın annesi, "Empire Group”un sahibinin evinde hizmetçilik yapmaktadır.

Kim Woo-Bin dizide, "Zeus Hotel Group”un varisi olan Choi Young-Mi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğuk, acımasız ve zorba birisidir ve IQ'su 150 olmasına rağmen zekasını derslerinde kullanmaz. Fakir kişileri hor gören Choi Young-Mi karşılaştığı Cha Eun-Sang’a (Park Shin-Hye) yavaş yavaş kalbini kaptırır.

Choi Jin-Hyuk dizide, Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) üvey abisi (aynı babadan dünyaya gelen) olan Kim Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, "Empire Group” u yöneten başarılı ve yetenekli bir yöneticidir.

Kang Min-Hyuk dizide, "Empire Group”un sekreterinin oğlu ve Cha Eun-Sang’ın (Park Shin-Hye) birlikte büyüdüğü arkadaşı Yoon Chan-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi kalpli, sevimli, oldukça zeki birisidir ve sınıfının birincisidir. Lee Bo-Na (Krystal) ile çok sevimli bir çifttir.

Kim Ji-Won dizide, uluslararası bir giyim firmasının varisi ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) nişanlısı olan Rachel Yoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kendisini beğenmiş, soğuk kalpli ve insanlara tepeden bakan birisidir. Gittiği lisenin "Paris Hilton”udur. Kim Tan ile nişanlılığı, her iki tarafın ailelerinin karalaştırdığı bir nişanlanma olmasına rağmen Kim Tan’ı sevmektedir. Ancak, Kim Tan bu evliliği istememektedir.

Krystal dizide, "Mega Entertainment”ın sahibinin kızı ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) eski kız arkadaşı olan Lee Bo-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şımarık olmasının yanı sıra iyi kalplidir. O şimdi Yoon Chan-Young (Kang Min-Hyuk) ile çıkmaktadır.

Kang Ha-Neul dizide, başsavcının oğlu ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) en yakın arkadaşı olan Lee Hyo-Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, öğrenci birliği başkanıdır ve öğretmeni Jeon Hyun-Joo'ya (Lim Ju-Eun) âşıktır. Ailesi tarafından hukuk fakültesine girmesi için baskı yapılmaktadır.

Park Hyung-Sik dizide, şehirdeki en büyük hukuk firması "Victory Law Firm”ün CEO’nun oğlu olan Jo Myung-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, tembel birisi olduğu için aile şirketini devralmak istemeyen miskin birisidir.

Lim Ju-Eun dizide, Empire Lisesi'nde matematik öğretmeni ve Kim Won'un (Choi Jin-Hyuk) gölgesinde kız arkadaşı olan Jeon Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki, aklı başında ve soğuk kanlı birisidir.

Choi Won-Young dizide, "Empire Group”un sekreteri ve Yoon Chan-Young’ın (Kang Min-Hyuk) babası olan Yoon Jae-Ho karakterini canlandırmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: wizard2.sbs.co.kr/theheirs/index.html 

 

Ödülleri:

2014 9. Seul Uluslararası Drama Ödülleri: Olağanüstü Kore Drama Ödülü

 

 

Fragman 1 (Türkçe Altyazılı)

 

Fragman 2 (Türkçe Altyazılı)

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kamera Arkası (Türkçe Altyazılı)

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/The_Heirs_-_Korean_Drama, en.wikipedia.org/wiki/The_Heirs, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=63062

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…