About Time

  Hamlet tarafından

Adı: About Time | 멈추고 싶은 순간: 어바웃타임
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: Kim Hyeong-Sik
Senarist: Chu Hye-Mi
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 21 Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Choi Michaela
Lee Do-Ha
Jo Jae-Yoo
Bae Soo-Bong
Jeon Sung-Hee

 

Diğer Oyuncuları:

Rowoon / Choi Wi-Jin
Kim Hae-Sook / Oh So-Nyeo
Na Young-Hee / Jin Ra-Hee
Jung Dong-Hwan / Lee Sun-Moon

 

Konusu:

Dizi, insanların yaşam sürelerini görebilme yeteneğine sahip olan bir genç kızın (Lee Sung-Kyung) etrafında dönmektedir. Bir gün, onun yaşam süresini durdurabilen bir adamla (Lee Sang-Yoon) karşılaşır ve ona âşık olur.

 

Karakterleri:

Lee Sung-Kyung dizide bir müzikal oyuncu olan Choi Michaela karakterini canlandırmaktadır. İnsanların ne kadar süre yaşayacaklarını görebilmesine neden olan özel bir yeteneğe sahiptir. Bu durumu umutsuzca kabullenip hayatına devam eder. Bir gün, onun yaşam süresini durdurabilen bir adamla (Lee Sang-Yoon) tanışır ve bu adama tutunmaya karar verir.

Lee Sang-Yoon dizide bir kültürel vakıfın başkanlığını yapan Lee Do-Ha karakterini canlandırmaktadır. Bir aile şirketin üçüncü nesil varisidir. Mükemmel vasıflara sahip olsa da soğuk bir görünüme ve sert bakışlara sahip birisidir. Farkında olmadan Michaela’nın (Lee Sung-Kyung) yaşam süresini durdurabilmektedir. Michaela’nın onu kendisine âşık etme çapalarından, tehdit etmesinden ve kendisini bir takıntı haline getirmesinden bıkmıştır.

Lee Seo-Won dizide müzikal yönetmeni olan Jo Jae-Yoo karakterini canlandırmaktadır. Doğal içgüdüleri ve dâhiyane yetenekleri ile ünlüdür. Bu yüzden ona "Müzikallerin Mozart’ı" denmektedir. Yeteneklerinden dolayı daha önce hiç başarısızlığa uğramamış olsa da insanlık yönünden zayıf bir kişiliğe sahiptir.

Im Se-Mi dizide 'Magazine Music'de müdür olarak çalışan Bae Soo-Bong karakterini canlandırmaktadır. Babası bir medya patronudur. Lee Do-Ha’nın (Lee Sang-Yoon) nişanlısıdır ve onu tek taraflı olarak sevmektedir. Lee Do-Ha’nın kalbini kazanabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Han Seung-Yeon dizide Choi Michaela’nın (Lee Sung-Kyung) üniversiteden beri en yakın arkadaşı olan Jeon Sung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Makyajı ve giyim tarzı ile çekici bir görünüme sahip olsa da son derece sevimli bir kişiliğe sahiptir. Ancak çoğunlukla saçma şeyler söyleme eğilimine sahiptir.

Rowoon dizide Choi Michaela’nın (Lee Sung-Kyung) erkek kardeşi olan Choi Wi-Jin karakterini canlandırmaktadır.

 

Not: tvn’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "A Poem A Day" yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra "Let's Eat 3" yayımlanacaktır.

 

 

Fragman 1 (Karakter)

 

Fragman 2

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9)

 

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yaşaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…