Sandbox

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 7
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Sandbox | 샌드박스
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Oh Choong-Hwan
Senarist: Park Hye-Ryun
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: tvN
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 2020 yılının ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Dal-Mi
Nam Do-San
Han Ji-Pyeong


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, şirketlerinin, geleceğin 'Google'u ve 'Amazon'u olmasını hayal eden ancak bu konuda hiçte umut vaat etmeyen iki farklı kişinin etrafında dönmektedir. Aynı hayalin peşinden koşan bu ikili bir gün karşılaşır ve birbirlerine destek olup, birlikte işlerini geliştirirler.


Karakterleri:

Suzy dizide Steve Jobs (Apple Computer, Inc.'ın kurucu ortaklarından) gibi biri olmayı hayal eden Seo Dal-Mi karakterini canlandıracak. Kendi şirketini kurabilmesi için 90 bin dolara ihtiyacı vardır. Bu yüzden, üniversiteyi bırakır ve çeşitli yarı-zamanlı işlerde çalışmaya başlar. Bir gün, aynı hayali paylaştığı Nam Do-San ile karşılaşır ve ilk kez birine aşık olur.

Nam Joo-Hyuk dizide 'Samsan Tech'in kurucusu olan Nam Do-San karakterini canlandıracak. 15 yıl önce, Matematik Olimpiyatları’nın 'en genç kazananı' unvanına sahipti ve ailesinin gurur kaynağıydı. Ancak, 2 yıl önce, arkadaşları ile birlikte kurduğu şirket içler acısı bir durumdadır.

Kim Sun-Ho dizide SH Girişim Yatırım Firması’nın en iyi takım lideri olan Han Ji-Pyeong karakterini canlandırmaktadır.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…