School 2020

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 48
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: School 2020 | 학교 2020
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Han Sang-Woo
Senarist: Lee Hyun (roman)
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Sezon: 8
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: Ağustos 2020
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Kim Tae-Jin
 
Na Geum-Young
(teklif aşamasında)

 

Diğer Oyuncuları:

Eunseo / Lee Yoo-Jung (teklif aşamasında)


Konusu:

Dizi, bir meslek lisesindeki öğrencilerin hayallerini, arkadaşlıklarını ve aşklarını konu almaktadır.


Karakterleri:

Kim Yo-Han dizide bir lise öğrencisi olan Kim Tae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar tekvando sporcusuydu ve Ulusal Atletizm Yarışması'nda bronz madalya kazandı. Ancak, ayak bileğinden ciddi bir şekilde yaralandıktan sonra tekvandoyu bırakmak zorunda kaldı. Babası da iflas edince de bir meslek lisesine transfer olur. Yetişkin biri gibi konuşmasına ve davranmasına rağmen, sevdiği kızla ne zaman ne yapacağını bilmeyen masum bir kişiliğe sahiptir.

Kim Sae-Ron eğer teklifi kabul ederse dizide bir lise öğrencisi olan Na Geum-Young karakterini canlandıracak. Gittiği meslek lisesinde aşçılık eğitimi almaktadır ve hayali bir youtuber olmaktır. Babasının bir karaoke dükkânı vardır.

Eunseo eğer teklifi kabul ederse dizide bir lise öğrencisi olan Lee Yoo-Jung karakterini canlandıracak. Ailesinin eğitim takıntısı nedeni ile okumak için erken yaşta Amerika’ya gider. Ancak orada karşılaştığı aşırı ırkçılıktan dolayı kişiliği olumsuz etkilenir ve liseyi Kore’de okumak için geri döner. Ayrıca, Kim Tae-Jin’e (Kim Yo-Han) karşı tek taraflı romantik duygular beslemeye başlar.


Not: 

1 – İlk sezonunun 1999 yılında çekildiği "School" serisinin 8. sezonudur. Dizinin 6. Sezonu "Who Are You - School 2015" ve 7. Sezonu "School 2017" dizisidir.

2 – Dizi, Lee Hyun tarafından kaleme alınan 'Oh, Naui Namjadeul!' adlı bir romandan uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…