Navillera

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 34
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Navillera | Like a Butterfly | 나빌레라
Tür: Dram
Yönetmen: Han Dong-Hwa
Senarist: Lee Eun-Mi
Yapım Şirketi: Studio Dragon, The Great Show
Yayıncı: tvN, Netflix
imdb: -
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 22 Mart 2021 – 27 Nisan 2021
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı –21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Duk-Chool
Chae-Rok
Hae-Nam
Ki Seung-Joo
Eun So-Ri

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Hae-Kyun / Sim Sung-San
Kim Soo-Jin / Sim Sung-Sook
Jo Bok-Rae / Sim Sung-Gwan
Shin Eun-Jung / Kim Ae-Ran
Jung Hee-Tae / Byeon Young-Il
Lee Hwa-Ryong / Oh Joong-Sik
Yim Sa-Rang / Kwon Bom
Lee So-Young / Yoo An-Na
Cho Seong-Ha / Lee Moo-Young (konuk oyuncu)
Kim Hyun-Mok / Kim Se-Jong (konuk oyuncu)
Kim Kwon / Yang Ho-Beom (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, 70 yaşında bale yapmaya başlayan Duk-Chool (Park In-Hwan) ile hayallerinin peşinden giderken kaybolan 23 yaşındaki balet Chae-Rok’un (Song Kang) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Park In-Hwan dizide emekli bir postacı olan 70 yaşındaki Duk-Chool karakterini canlandırmaktadır. Derinlerde sakladığı ve hayatı boyunca arzu ettiği bir balet olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Song Kang dizide bir balet olan 23 yaşındaki Chae-Rok karakterini canlandırmaktadır. Baleye geç başlamasına rağmen bu konuda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Bale ile tanışana kadar futbol dışında bir şey düşünmemiştir. Ancak izlediği bir bale gösterisinden sonra ilk kez kelimelerle tarif edemeyeceği bir şey hisseder. Böylece hayatındaki her şey alt üst olur.

Na Moon-Hee dizide Duk-Chool’un (Park In-Hwan) eşi olan Hae-Nam karakterini canlandırmaktadır. Çocuklarına yük olmadan bir hayat yaşamak istemektedir. Ancak aniden kocası bir balet olmayı ister.

Hong Seung-Hee dizide Duk-Chool’un (Park In-Hwan) torunu olan Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Babasının onun için planladığı bir hayat yaşamaktadır. Chae-Rok (Song Kang) ile tanıştıktan sonra, kendi mutluluğunu ve hayallerini bulmak için yeniden başlamaya karar verir.


Not: 

1 – Dizi, "Navillera" adlı bir webtoondan uyarlamadır. Webtoon 2016 yılında yayımlanmaya başladı ve 10 üzerinden 9.9 puan aldı.

2 – tvN’in Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "L.U.C.A.: The Beginning" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi (tvN): program.tving.com/tvn/navillera
Resmi Web Sitesi (Netflix): netflix.com/tr/title/81403966


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…