Beauty Newbie
4 / 5 | Oy Sayısı : 2
Dizinin Adı
Beauty Newbie | หัวใจไม่มีปลอม
Yönetmen
Mai Aticha Tanthanawigrai
Bölüm Sayısı
14
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
19 Şubat 2024 - ?
Dizi Türü
Romantik
Ülke
Tayland
Dil
Tayca
OyuncularBeauty Newbie Konusu:

Dizi, hayatı boyunca görünüşü yüzünden zorbalığa uğradıktan sonra estetik ameliyat geçiren bir kızın yaşadıklarını konu almaktadır. Üniversiteye geçen Prima Paspimol, normal bir öğrenci gibi görünebilmek için estetik ameliyat geçirir. Ancak ameliyatının "fazla başarılı" olduğu ortaya çıkar çünkü inanılmaz derecede güzel olur. Tek istediği ortama uyum sağlamak ve zorbalığa uğramaktan kaçınmakken istenmeyen dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca bazı insanlar yüzünde çok fazla cerrahi değişiklik olduğu ve yapay durduğu için ona isim takar.

Beauty Newbie Karakterleri:

Baifern Pimchanok Luevisadpaibul dizide, görünüşü yüzünden estetik ameliyat olan Prima Paspimol karakterini canlandırmaktadır. Zorbalığa uğramamak için olduğu bu ameliyat başka dedikodulara sebep olur. 

Win Metawin Opas-iamkajorn dizide, Prima ile aynı ortaokula giden ve estetik ameliyatı olmadan önce nasıl göründüğünü bilen kampüsün popüler çocuğu Karin Sayapisit karakterini canlandırmaktadır. Ortaokuldayken diğerlerinin aksine Prima'yı görünüşü yüzünden asla yargılamamıştır.Diğer Oyuncular:

Fah Yongwaree Anilbol / Faye
Great Sapol Assawamunkong1- Dizi, Gi Maeng Gi'nin (기맹기) “My ID is Gangnam Beauty” (내 ID는 강남미인!) webtoonundan uyarlanmıştır.

2- Dizinin "My ID Is Gangnam Beauty" adı altında yayımlanan Kore uyarlaması bulunmaktadır.