The Three Musketeers
3,3 / 5 | Oy Sayısı : 12
  • alie
  • 20-08-2014, 21:54

 

Adı: The Three Musketeers | 삼총사
Tür: Dram, Romantik, Tarih, Aksiyon
Yönetmen: Kim Byung-Soo
Senarist: Song Jae-Jung
Yapımcı Şirket: JS Pictures
Yayıncı: tvN
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 17 Ağustos 2014 - 2 Kasım 2014
Yayın Günleri ve Saati: Pazar - 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Park Dal-Hyang

 

Veliaht Prens

Sohyeon

Heo Seung-Po

 

An Min-Seo
Yoon-Seo
Jo Mi-Ryeong

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Myeong-Su / Kral Injo
Park Young-Gyu / Kim Ja-Jeom
Jeon No-Min / Choi Myung-Gil
Lee Kyeon / Pan-Shwe
Kim Sung-Min / Yong Gol-Dae
Park Sung-Min / No Soo
Woo Hyeon / Park Dal-Hyang'ın babası
Kim Sun-Young / Park Dal-Hyang'ın annesi
Choo Ye-Jin / Tan-Yi (konuk oyuncu - 9. bölüm)

 

Konusu:

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook), onun muhafızlarından Heo Seung-Po (Yang Dong-Geun), An Min-Se (Jung Hae-In) ve askeri sınavlara hazırlanan Park Dal-Hyang'ın (Jung Yong-Hwa) hikayesini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Jung Yong-Hwa dizide, dördüncü silahşor olan Park Dal-Hyang karakterini canlandıracak. Onun karakteri Alexandre Dumas'ın yazdığı "The Three Musketeers" orjinal romanındaki D’Artagnan karakteri ile eş değerdir. Park Dal-Hyang cesareti, güçlü inançları ile parlak bir kişiliğe sahiptir. O Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook) ve Yoon-Seo (Seo Hyun-Jin) ile bir aşk üçgeni içerisindedir. Yoon-Seo, Park Dal-Hyang'ın ilk aşkıdır.

Lee Jin-Wook dizide, Veliaht Prens Sohyeon karakterini canlandıracak. Onun karakteri üç silahşorlardan biricisidir. Çocukluğu sarayın dışında geçmiştir. Ülkesini zor bir durumdan kurtarmak için Qing Hanedanlığına (Çin) gönüllü olarak esir olmuştur.

Jung Hae-In dizide An Min-Seo karakterini canlandıracak. Onun karakteri üç silahşorlardan üçüncü silahşordur.

Yang Dong-Geun dizide, silahşorlardan ikincisi olan Heo Seung-Po karakterini canlandıracak. Onun karakteri Veliaht Prens Sohyeon'u (Lee Jin-Wook) korumakla görevli bir savaşçıdır ve Veliaht Prens Sohyeon'un çocukluk arkadaşıdır. Park Dal-Hyang (Jung Yong-Hwa) ile ilk karşılaştıklarında aralarında bir çatışma yaşanır.

Seo Hyun-Jin dizide, Yoon-Seo karakterini canlandıracak. Onun karakteri Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook) ile evlidir.

Yu In-Young dizide, Jo Mi-Ryeong karakterini canlandıracak. Onun karakteri muhteşem bir güzelliğe ve çekiciliğe sahip olduğu kadar ilk bakışta erkeklerin gözlerini büyülemektedir. Veliaht Prens Sohyeon (Lee Jin-Wook), Jo Mi-Ryeong'un geçmişteki ilk aşkıdır. Şimdi ise Jo Mi-Ryeong Veliaht Prens Sohyeon'dan intikam almak istemektedir.

 

Not: İyi bilinen Alexandre Dumas'ın 1844 yılında kaleme aldığı "The Three Musketeers" (Üç Silahşörler) romanından esinlenerek oluşturulmuştur.

 

Resmi Web Sitesi: www.program.interest.me/tvn/3musketeers

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter)

 

Fragman 3 (Karakter)

 

Fragman 4 (Karakter)

 

Fragman 5 (Karakter)

 

Fragman 6

 

Fragman 7 UZUN

 

Kaynakları: (1), (2)