Secret Love
4 / 5 | Oy Sayısı : 22
  • alie
  • 25-06-2014, 10:11

 

 

Adı: Secret Love | 시크릿 러브
Tür: Dram, Romantik, Gençlik, Fantastik 
Yönetmen: Kim Kyu-Tae
Senarist: Lee Sun-Young (1. bölüm), Kim Kyung-Hee (2. bölüm), Hwang Min-Ah (3. bölüm), Lee Jung-Sun (4. bölüm), Jo Yoon-Young (5. bölüm)
Yapımcı: Mays Entertainment
Yayıncı: Dramacube
imdb: 7.0
Bölüm Sayısı: 5
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 13 Haziran 2014 - 11 Temmuz 2014
Yayın Günleri ve Saati: Cuma - 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Park Sun-Woo
Hyun-Jin
So-Yeol
koruyucu melek
Hyun-Woong
Joon-Moon
Tae-Yang
Hyun-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Song Jae-Rim / zamanda geriye gitmede yardımcı (1. Bölüm)
Jung Hye-In / Yoon Joo Young (1. Bölüm)
Kim Seo-Ra / So Yul'un annesi (3. Bölüm)
Shin Jae-Ha

 

Genel Konusu:

"Kara" grubunun üyelerinin oynadığı beş farklı aşk hikayesi. Dizi ilk aşk, randevuya çıkma yöntemleri, ayrılık, karşılıksız sevgi ve ölümsüz aşk temaları üzerinde duracak.

 

1. Bölüm " Missing You" Konusu:
 
Ji-Hye (Han Seung-Yeon) duyguları hakkında dürüst olan neşeli bir kızdır. Onun Hyun-Woong (Yeon Woo-Jin) adında bir erkek arkadaşı vardır ama iki yıldır sevgili olmalarına rağmen Hyun-Woong ona bir kez bile "Seni seviyorum." dememiştir. Onlar bir gün tartışırlar ve Ji-Hye ayrılmaya karar verir. Ancak ertesi gün Hyun-Woong'un bir araba kazasında öldüğünü duyar. Hyun-Woong'un ölümünden suçluluk duyan Ji-Hye kazadan bir yıl sonra bir çatı katından atlamaya karar verir. O apartmanın 7. katına geldiğinde, kendini 7 yaşındaki halinde bulur. 22. kata geldiğinde ise 22 yaşındadır ve Hyun-Woong ile ilk tanıştığı zamana geri döner. Ji-Hye, Hyun-Woong'un kaderindeki ölümden kurtarmak için elinden geleni yapmaya karar verir.
2. Bölüm "The Thirteenth Bucket List" Konusu:
 
Genç bir kadın sevdikleri insanlara sevdiğini söyleyecek kadar vaktinin kalmadığını anlar. Hyun-Jin (Hara) 10 yıldır utangaçlığını üzerinden atmaya çalışan normal bir kadındır. Ama onun ölmesine sadece üç ayı kalmıştır ve kalan kısacık ömründe pişmanlıklarıyla yaşamak istememektedir bu yüzden uzun bir liste oluşturur. Bu zaman diliminde içindeki cesur ve olağanüstü bir kadın olduğunu keşfeder.
3. Bölüm "Lilac" Konusu:
 
So-Yeol (Kang Ji-Young) parlak ve neşeli bir kişiliğe sahip olan 17 yaşındaki bir genç kızdır. Bir gün So-Yeol ve arkadaşları gittikleri okul festivalde sahnede dans ederlerken aniden So-Yeol sahnede yere yığılır ve onu acil servise kaldırırlar. Onun kalbi durduğunda rüyasında kendini bilmediği bir yerde kiraz çiçeklerinin döküldüğü yolda yürürken görür. Doktorlar onu hayata geri döndürmeye çalışırken, So-Yeol gerçek aşkı bulmak için fantastik bir yolculuğa çıkmıştır.
4. Bölüm "A Seven Day Summer" Konusu:
 
İki yabancı bir gezi sırasında tanışırlar: Mary (Nicole) asla unutamayacağı bir adamla tanışmak istemektedir ve Tae-Yang (Lee Kwang-Soo) ise geçmişindeki acı hatıraları unutmak istemektedir. İkili aşkı bulup geçmişleriyle barışabilecekler mi?
5. Bölüm "Have You Ever Had Coffee With An Angel?" Konusu:
 
Sun-Woo (Park Gyulee) kendini bir melek ve ilk aşkı arasında bulur. Sun-Woo iki yıl boyunca ondan bir üst sınıfdaki üniversiteden arkadaşı olan Woo-Bin ile evlenebilmek için her şeyi dener. O Woo-Bin'i Jeju Adasına kadar takip eder ve orada bir melek (Ji Chang-Wook) ile karşılaşır. Melek, Sun-Woo'nun Woo-Bin'in dikkatini çekmesi için arkadaşça yardım etmeye başlar. Woo-Bin yavaş yavaş Sun-Woo'na aşık olmaya başlar ama bunun için artık çok geç midir? Sun-Woo ve melek yakınlaşmış ve birbirlerini çok sevmektedirler.

 

Resmi Web Sitesi: www.imtcast.com/cms/content...


 

1. Bölüm "Missing You" Fragmanı

 

2. Bölüm "The Thirteenth Bucket List" Fragmanı

 

3. Bölüm "Lilac" Fragmanı

 

4. Bölüm "A Seven Day Summer" Fragmanı

 

5. Bölüm "Have You Ever Had Coffee With An Angel?" Fragmanı

 

Kaynakları: (1), (2), (3)