Heartstrings

Puanı: 4,4/5  Oy Sayısı: 34
  alie tarafından

 

Adı: Heartstrings | You've Fallen for Me | 넌 내게 반했어
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Pyo Min-Soo, Lee Min-Cheol 
Senarist: Lee Myung-Sook
Yapımcı: Lee Jin-Seok, Kim Yang
Yayıncı: MBC
daum: 8.3
Bölüm Sayısı: 15
Yapım Yılı: 2014
Yayın Tarihi: 29 Haziran 2011 - 18 Ağustos 2011
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Lee Kyu-Won
Lee-Shin
Kim Suk-Hyun
Jung Yun-Soo
Han Hee-Joo
Yeo Joon-Hee
Cha Bo-Woon

 

Diğer Oyuncuları:

Lee Hyun-Jin / Hyun Ki-Young
Jeong Kyeong-Ho / Koo Jung-Eun
Shin Goo / Lee Dong-Jin (Kyu-Won'un dedesi)
Sun Woo Jae Duk / Lee Sun-Ki (Kyu-Won'un babası)
Lee Il-Hwa / Song Ji-Young (Lee-Shin'in annesi)
Mun Ka-Young / Lee Jung-Hyun (Lee-Shin'in üvey kardeşi)
Lee Jeong-Heon / Im Tae-Joon
Jang Seo-Won / Lee Soo-Myung

 

Konusu:

Lee-Shin (Jung Yong-Hwa) üniversitede çağdaş müzik eğitimi almaktadır. Ayrıca "Stupid" isimli grubun solisti ve gitaristidir. Lee-Shin müziğe olan tutkusu ve yakışıklılığıyla ün salmıştır. Ancak gerçek hayatta müzikle alakası olmayan her şeye karşı alakasız, gelecekle ilgili hiçbir planı ve hayali olmayan soğuk birisidir.

Lee Kyu-Won (Park Shin-Hye) prestijli bir ailede doğmuş, cana yakın ve zeki bir kızdır. Dedesi Lee Dong-Gun (Shin Goo), kendi zamanının 3 büyük müzisyeninden birisidir ve en büyük hayali torununun da geleneksel müzik üzerinde uzmanlaştığını görmektir. Kyu-Won'da dedesinin beklentilerini karşılamak için Geleneksel Kore Müziği Bölümüne girer. Lee-Shin'in grubu "Stupid"in hayranları olan arkadaşları bir gün Kyu-Won'u zorla grubun konserine götürür ve Kyu-Won, Lee-Shin'i sahnede gördüğü an ondan etkilenir.

 

Karakterleri:

Park Shin-Hye dizide, parlak bir kişiliğe sahip ve gayageum (Kore'nin geleneksel müzik aleti) çalmakta oldukça yetenekli olan Kyu-Won karakterini canlandırıyor. O gittiği üniversitede Kore Geleneksel Müzik bölümündedir. Kyu-Won aynı zamanda dünyanın en iyi üç pansori şarkıcısından biri olan bir aileden gelmektedir.

Jung Yong-Hwa dizide, soğuk bir kişiliğe sahip olan yakışıklı genç Lee-Shin karakterini canlandırıyor. Lee Shin yetenekli bir gitaristtir ve gittiği üniversitede Modern Müzik bölümündedir. Kyu-Won (Park Shin-Hye) ile ilk başlarda anlaşamasalar da sonraları birbirlerini sevmeye başlarlar.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/fallinlove/

 

 

Fragman

 

Kaynakları: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…