City Hunter
4,3 / 5 | Oy Sayısı : 60

 

Adı: City Hunter 시티헌터
Tür: Dram, Romantik, Aksiyon
Yönetmen: Jin Hyeok
Senarist: Tsukasa Hojo(manga),Hwang Eun-Kyung,Choi Soo-Jin
Yapımcı: Kim Young-Sup, Sebastian Dong-Hun Lee
Yayıncı: SBS
daum: 8.3
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2011
Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2011 - 28 Temmuz 2011
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

 

Lee Min-Ho
Lee Yun-Seong
Lee Jun-Hyuk
Kim Young-Joo
Hwang Sun-Hee
Jin Soo-Hee
Hara
Choi Da-Hye
Kim Sang-Joong
Lee Jin-Pyo
Cheon Ho-Jin
Choi Eung-Chan
Yang Jin-Sung
Shin Eun-Ah
Lee Kwang-Soo
Ko Ki-Joon
     

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Sang-Ho / Bae Sik-Joong
Lee Seung-Hyeong / Song Young-Duk
Baek Seung-Hyeon / Park Ho-Sik
Jung Joon / Kim Sang-Kook
Yun Ye-Hee / Bayan Yong
Choi Sung-Ho / Jang Pil-Jae
Shin Young-Jin / Kim Mi-Ok
Maeng Bong-Hak / Na-Na'nın babası
Sung Chang-Hoon/ Suk Doo-Sik
Jung Joon-Won/ Do-Jin
Yoon Joon-Sung/ Ko Ki-Wook
Choi Sang-Hun / Seo Yong-Hak (konuk oyuncu)
Choi Jung-Woo / Chun Jae-Man (konuk oyuncu)
Kim Mi-Sook / Lee Kyung-Hee(konuk oyuncu)
Park Sang-Min / Park Moo-Yul (konuk oyuncu)
Choi Il-Hwa / Kim Jong-Sik (konuk oyuncu)
Lee Hyo-Jeong / Lee Kyung-Wan (konuk oyuncu)
Min Yeong-Won / Min-Hee (konuk oyuncu)
Kim Byung-Choon/ Jang Woo-Hyu (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Lee Yoon-Sung (Lee Min-Ho), henüz bir aylıkken ölen babasının en yakın arkadaşı tarafından kaçırılır ve babasıyla birlikte ölen 20 askerin intikamını almak için eğitilir. Yıllar sonra yasadışı suçlara da bulaşmış olan 5 kişiden intikamını almak için Seul’e döner ve Güney Kore'nin Başkanlık Sarayı için Ulusal İletişim Ağı Takımında çalışmaya başlar. Bir gün, Mavi Saray'da koruma olarak çalışan Kim Na-Na (Park Min-Young) ile tanışır. Kusursuz bir intikam planı Yoon-Sung'un tek amacıdır. Bu yüzden Yoon-Sung aşık olmama konusunda uyarsa da onlar birbirlerine aşık olurlar...

 

Karakterleri:

Lee Min-Ho dizide, Güney Kore'nin Başkanlık Sarayı için Ulusal İletişim Ağı Takımında çalışan ve "City Hunter" kod adını kullanan Lee Yun-Seong karakterini canlandırmaktadır. Onun tek amacı babasının katillerinden onun intikamını almaktır.

Park Min-Young dizide, dövüş sanatlarında oldukça yetenekli olan Kim Na-Na karakterini canlandırmaktadır. O, sarhoş bir sürücü yüzünden annesini kaybetmesi ve babasının da komaya girmesi üzerine erken yaşta kendine bakmak zorunda kalır. Yeteneği sayesinde Cumhurbaşkanlığı Güvenlik Servisi'ne atanır. Burada koruma olarak çalışırken Lee Yoon-Sung'a (Lee Min-Ho) aşık olur ve onun gerçek kimliğini öğrenir.

Lee Jun-Hyuk dizide, zeki bir savcı olan Kim Young-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Güney Kore'deki yozlaşmış politikacılara karşı mücadele eden güçlü adalet duygusuna sahip birisidir ve "Beşinci Konsey" üyelerinden birisinin oğludur. Ayrıca, "City Hunter"ın gerçek kimliğini araştırmaktadır.

Hwang Sun-Hee dizide, bir veteriner olan Jin Soo-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, Young-Joo'un (Lee Jun-Hyuk) eski eşidir. Ayrıca onun karakteri, Lee Yoon-Sung'un (Lee Min-Ho) ilk suç ortağıdır.

Hara dizide, Başkan Choi Eung-Chan'ın (Cheon Ho-Jin) iki çocuğundan biri olan Choi Da-Hye karakterini canlandırmaktadır.

Kim Sang-Joong dizide, "Golden Triangle"de (Altın Üçgen) bir uyuşturucu lordu olarak aracılık yaparak ömrünü geçiren Lee Jin-Pyo karakterini canlandırmaktadır.

Cheon Ho-Jin dizide, Güney Kore'nin Başkanı olan Choi Eung-Chan karakterini canlandırmaktadır.

Yang Jin-Sung dizide, Başkanlık Güvenlik Servisi'nde koruma olan Shin Eun-Ah karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Choi Da-Hye'yi (Hara) korumak için görevlendirilir.

Lee Kwang-Soo dizide, Ulusal İletişim Ağı Takımında Lee Yoon-Sung'un (Lee Min-Ho) meslektaşı olan Ko Ki-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Shin Eun-Ah (Yang Jin-Sung) hoşlanmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: tv.sbs.co.kr/cityhunter

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/City_Hunter_(Korean_Drama), en.wikipedia.org/wiki/City_Hunter_(TV_series), movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=57459