You're Beautiful
4,1 / 5 | Oy Sayısı : 36

 

Adı: You're Beautiful | He's Beautiful! | 미남이시네요
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Hong Sung-Chang, Park Yong-Soon
Senarist: Hong Jung-Eun, Hong Mi-Ran
Yapımcı: 
Yayıncı: SBS
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2009
Yayın Tarihi: 7 Ekim 2009 - 26 Kasım 2009
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba-& Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Ko Mi-Nyeo,
Ko Mi-Nam
Hwang Tae-Kyeong
 
Kang Shin-Woo
 
Jeremy
 
Yu Hee-Yi

 

Diğer Oyuncuları:

Kim In-Kwon / Ma Hoon-Yi
Bae Geu-Rin / Sa Yu-Ri
Jeong Chan / Başkan Ahn
Choi Su-Eun / Wang Ko-Di
Kim Sung-Ryoung / Mo Hwa-Ran
Choi Ran / Choi Mi-Ja
Ha Dae-Ro / personel
Kim Dong-Yeon / Dong-Joon
Jang Won-Young / gazeteci Kim
Kang Su-Han / Hwang Tae-Kyeong (genç)
Kim Ho-Chang / dansçı
Kim Min-Young
Yoo Seung-Ho / marketteki müşteri (konuk oyuncu)
Yun Ki-Won / traktör sürücüsü (konuk oyuncu)
Kwon Jin-Young / muhabir (konuk oyuncu)
Choi Dae-Sung / CF müdür (konuk oyuncu)
Lee Ju-Yeon / Before School üyesi (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Babaları öldükten sonra Ko Mi-Nyeo (Park Shin-Hye) ve onun ikizi erkek kardeşi Ko Mi-Nam (Park Shin-Hye) ile beraber yetimhanede büyümüşlerdir. Yıllar sonra Ko Mi-Nam bir müzik idolü olur ve Ko Mi-Nyeo ise rahibe olma hayalini gerçekleştirebilmek için genç rahibeler yurduna yerleşir. Ko Mi-Nam, "A.N Entertainment"ın "A.N.JELL" grubu için düzenlediği vokal seçmelerine girer ve seçmeleri kazanır. Ama Ko Mi-Nam bir kaza geçirir ve tedavi için Amerika'ya gitmek zorunda kalır.Mi-Nam'ın menajeri Ma Hoon-Yi (Kim In-Kwon) Ko Mi-Nyeo'yu erkek kardeşinin yerine geçerek gruba katılması için zorlar. Mi-Nyeo ilk başlarda bu teklife sıcak bakmasa da ünlenip annesini bulma fırsatını kullanmak ister. Bunun üzerine erkek kardeşinin kılığına girerek aralarında Hwang Tae-Kyung (Jang Keun-Suk), Jeremy (Lee Hong-Ki) ve Kang Shin-Woo (Jung Yong-Hwa) bulunduğu "A.N.JELL" grubuna katılır.

 

Karakterleri:

Park Shin-Hye dizide ikiz kardeşler olan Ko Mi-Nyeo ve Ko Mi-Nam karakterlerini canlandırmaktadır. Ko Mi-Nyeo bir kızdır. Ko Mi-Nam ise bir erkektir.

Jang Keun-Suk dizide "A.N.JELL" grubunun ana vokalisti ve gitaristi olan Hwang Tae-Kyeong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğuk birisidir ama Ko Mi-Nyeo'ya (Park Shin-Hye) olan hisleri büyüdükçe yumuşar.

Jung Yong-Hwa dizide "A.N.JELL" grubunun bas gitaristi, rapçisi ve klavyecisi olan Kang Shin-Woo karakterini canlandırmaktadır. O, Ko Mi-Nyeo'nun (Park Shin-Hye) sırrını ilk keşfedendir. Çeşitli durumlarda onun sırrını korur ve ona aşık olur.

Lee Hong-Ki dizide "A.N.JELL" grubunun vokalisti ve davulcusu olan Jeremy karakterini canlandırmaktadır. O, önünde gerçekleşen olaylardan tamamen habersizdir. Zaman geçtikçe erkek sandığı Ko Mi-Nyeo'dan (Park Shin-Hye) hoşlanmaya başlar ve bu durumda kendini sorgulamaya başlar.

Uee dizide ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan Yu Hee-Yi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Hwang Tae-Kyeong'a (Jang Keun-Suk) aşıktır.

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2)