You're Beautiful

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 33
  sweet minoz tarafından

 

Adı: You're Beautiful | He's Beautiful! | 미남이시네요
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Hong Sung-Chang, Park Yong-Soon
Senarist: Hong Jung-Eun, Hong Mi-Ran
Yapımcı: 
Yayıncı: SBS
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2009
Yayın Tarihi: 7 Ekim 2009 - 26 Kasım 2009
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba-& Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Ko Mi-Nyeo,
Ko Mi-Nam
Hwang Tae-Kyeong
 
Kang Shin-Woo
 
Jeremy
 
Yu Hee-Yi

 

Diğer Oyuncuları:

Kim In-Kwon / Ma Hoon-Yi
Bae Geu-Rin / Sa Yu-Ri
Jeong Chan / Başkan Ahn
Choi Su-Eun / Wang Ko-Di
Kim Sung-Ryoung / Mo Hwa-Ran
Choi Ran / Choi Mi-Ja
Ha Dae-Ro / personel
Kim Dong-Yeon / Dong-Joon
Jang Won-Young / gazeteci Kim
Kang Su-Han / Hwang Tae-Kyeong (genç)
Kim Ho-Chang / dansçı
Kim Min-Young
Yoo Seung-Ho / marketteki müşteri (konuk oyuncu)
Yun Ki-Won / traktör sürücüsü (konuk oyuncu)
Kwon Jin-Young / muhabir (konuk oyuncu)
Choi Dae-Sung / CF müdür (konuk oyuncu)
Lee Ju-Yeon / Before School üyesi (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Babaları öldükten sonra Ko Mi-Nyeo (Park Shin-Hye) ve onun ikizi erkek kardeşi Ko Mi-Nam (Park Shin-Hye) ile beraber yetimhanede büyümüşlerdir. Yıllar sonra Ko Mi-Nam bir müzik idolü olur ve Ko Mi-Nyeo ise rahibe olma hayalini gerçekleştirebilmek için genç rahibeler yurduna yerleşir. Ko Mi-Nam, "A.N Entertainment"ın "A.N.JELL" grubu için düzenlediği vokal seçmelerine girer ve seçmeleri kazanır. Ama Ko Mi-Nam bir kaza geçirir ve tedavi için Amerika'ya gitmek zorunda kalır.Mi-Nam'ın menajeri Ma Hoon-Yi (Kim In-Kwon) Ko Mi-Nyeo'yu erkek kardeşinin yerine geçerek gruba katılması için zorlar. Mi-Nyeo ilk başlarda bu teklife sıcak bakmasa da ünlenip annesini bulma fırsatını kullanmak ister. Bunun üzerine erkek kardeşinin kılığına girerek aralarında Hwang Tae-Kyung (Jang Keun-Suk), Jeremy (Lee Hong-Ki) ve Kang Shin-Woo (Jung Yong-Hwa) bulunduğu "A.N.JELL" grubuna katılır.

 

Karakterleri:

Park Shin-Hye dizide ikiz kardeşler olan Ko Mi-Nyeo ve Ko Mi-Nam karakterlerini canlandırmaktadır. Ko Mi-Nyeo bir kızdır. Ko Mi-Nam ise bir erkektir.

Jang Keun-Suk dizide "A.N.JELL" grubunun ana vokalisti ve gitaristi olan Hwang Tae-Kyeong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğuk birisidir ama Ko Mi-Nyeo'ya (Park Shin-Hye) olan hisleri büyüdükçe yumuşar.

Jung Yong-Hwa dizide "A.N.JELL" grubunun bas gitaristi, rapçisi ve klavyecisi olan Kang Shin-Woo karakterini canlandırmaktadır. O, Ko Mi-Nyeo'nun (Park Shin-Hye) sırrını ilk keşfedendir. Çeşitli durumlarda onun sırrını korur ve ona aşık olur.

Lee Hong-Ki dizide "A.N.JELL" grubunun vokalisti ve davulcusu olan Jeremy karakterini canlandırmaktadır. O, önünde gerçekleşen olaylardan tamamen habersizdir. Zaman geçtikçe erkek sandığı Ko Mi-Nyeo'dan (Park Shin-Hye) hoşlanmaya başlar ve bu durumda kendini sorgulamaya başlar.

Uee dizide ünlü bir şarkıcı ve oyuncu olan Yu Hee-Yi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Hwang Tae-Kyeong'a (Jang Keun-Suk) aşıktır.

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…