Touch Your Heart
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 189


Adı: Touch Your Heart | Reach of Sincerity | 진심이 닿다
Tür: Romantik, Komedi, Hukuk
Yönetmen: Park Joon-Hwa
Senarist: Yegeo (web roman)
Yapımcı: -
Yayıncı: tvN
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 6 Şubat 2019 – 28 Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kwon Jung-Rok
Oh Yoon-Seo
Kim Se-Won
Choi Yoon-Hyuk


Diğer Oyuncuları:

Oh Jung-Se / Yeon Joon-Kyu
Son Sung-Yoon / Yoo Yeo-Reum
Park Kyung-Hye / Dan Moon-Hee
Kim Hee-Jung / Kim Hae-Young
Jang So-Yeon / Yang Eun-Ji
Park Ji-Hwan / Lee Doo-Sub
Lee Joon-Hyuk / Yeon Joon-Seok
Oh Eui-Sik / Kong Hyuk-Joon
Kim Chae-Eun / Lee Joo-Young
Jay / Lee Kang-Joon
Yoo Yeon / Im Yoon-Hee
Kim Dae-Gon / Park Su-Myeong
Jang Ki-Yong / popüler erkek oyuncu (1. bölüm - konuk oyuncu)
Chansung / Moon-Hee'nin hoşlandığı adam (4. bölüm - konuk oyuncu)
Kim Wook / oyuncu (4. bölüm - konuk oyuncu)
Hwang Bo-Ra / Hwang Yeon-Doo (7. bölüm - konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’nun (Yoo In-Na) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir şirket sahibi ailenin oğlu ile adı bir skandala karışan Yeon-Soo’nun hayatı dibe vurmaya başlar. Ancak berbat olan imajını tekrar düzeltmeye ve ünlü bir senaristtin yeni bir dizisinde rol almaya kararlıdır. Ancak berbat bir oyunculuğu vardır. Bu yüzden, karakterine daha iyi bürünebilmek için bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmak zorunda kalır. Böylece daha iyi bir oyunculuk sergileyip, izleyicinin gönlünü almayı planlamaktadır.


Karakterleri:

Lee Dong-Wook dizide bir hukuk firmasında avukatlık yapan Kwon Jung-Rok karakterini canlandırmaktadır. Huysuz, kibirli ve soğuk kalpli birisidir. Tam bir işkoliktir. Aldığı davaları her zaman kazandığı için müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Bir gün, patronu ondan Oh Yoon-Seo'nun (Yoo In-Na) yanında sekreter olarak 6 ay çalışmasına izin vermesini ister. Durumdan pekte haz etmemesine rağmen patronu istediği için kabul etmek zorunda kalır.

Yoo In-Na dizide popüler bir oyuncu olan Oh Yoon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Güzel görünümü ile ünlüdür. Ancak oyunculuk konusunda berbattır.

Lee Sang-Woo dizide elit bir savcı olan Kim Se-Won karakterini canlandırmaktadır. Hukuk fakültesini ve Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü’nü beraber bitirdiği Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) en yakın arkadaşıdır. Başkaları ile ilişki kurmada ve ilişkilerini yönetmekte iyi olan mükemmel bir kişiliğe sahiptir. Ancak söz konusu aşk olunca saf bir kalbe sahiptir.

Shim Hyung-Tak dizide bir boşanma avukatı olan Choi Yoon-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile aynı hukuk firmasında çalışmaktadır.

Oh Jung-Se dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasının müdürü olan Yeon Joon-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Oh Yoon-Seo’nun (Yoo In-Na) sadık bir hayranıdır.

Son Sung-Yoon dizide bir savcı olan Yoo Yeo-Reum karakterini canlandırmaktadır. Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) ilk aşkıdır.

Park Kyung-Hye dizide bir avukat olan Dan Moon-Hee karakterini canlandırmaktadır. Oldukça çekingen ve şıp sevdi birisidir.

Kim Hee-Jung dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasında çalışan Kim Hae-Young karakterini canlandırmaktadır.

Jang So-Yeon dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasında kıdemli sekreter olarak çalışan Yang Eun-Ji karakterini canlandırmaktadır.

Park Ji-Hwan dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasında ofis müdürü olarak çalışan Lee Doo-Sub karakterini canlandırmaktadır.

Lee Joon-Hyuk dizide bir eğlence şirketini CEO’su olan Yeon Joon-Seok karakterini canlandırmaktadır. Sıcak ve hoş bir insan olmasına rağmen söz konusu iş olunca zalim ve soğuk birisi olabiliyor. O, Oh Yoon-Seo’yu (Yoo In-Na) keşfeden ve onu popüler bir oyuncu haline getiren kişidir.


Not:

1 – Dizi, Koreli yazar Yegeo tarafından kaleme alınan "Reach of Sincerity" adlı bir web romandan uyarlamadır.

2 – tvN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Encounter" ve bu diziden sonra "Her Private Life" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/touchyourheart

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6)