Boyfriend

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 15
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Boyfriend | 남자친구
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Park Shin-Woo
Senarist: Yoo Young-Ah
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: Bon Factory
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 28 Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Soo-Hyun
Kim Jin-Hyeok


Diğer Oyuncuları:

Ko Chang-Seok / Nam Myung-Sik
Shin Jung-Keun / Kim Jang-Soo
Baek Ji-Won / Joo Yeon-Ja
Moon Sung-Geun / Cha Jong-Hyun
Nam Gi-Ae / Jin Mi-Ok
Kim Hye-Eun / Kim Sun-Joo
Kim Joo-Hun / Lee Dae-Chan
Kwak Sun-Young / Jang Mi-Jin
Jeon So-Nee / Jo Hye-In
P.O / Kim Jin-Myung
Lee Si-Hoon / Park Han-Gil


Konusu:

Dizi, dünyadaki her şeye sahipmiş gibi görünen bir kadının (Song Hye-Kyo) ve onun tam tersine hiçbir şeye sahip değilmiş gibi görünen bir adamın (Park Bo-Gum) etrafında dönmektedir. İkisi de bir günlüğüne dahi olsa birbirlerinin hayatını yaşamak istemektedir. Dizi, 'zengin ve saygınlık gerektiren bir hayattan mı vazgeçmek?' ya da 'normal bir hayattan mı vazgeçmek' daha zor sorusuna odaklanmaktadır.


Karakterleri:

Song Hye-Kyo dizide bir politikacının kızı olan Cha Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Üniversiteden mezun olduktan sonra büyük bir şirketin sahibi olan bir ailenin oğlu ile evlenir. Bu evlilik babasının politik çıkarları için yapılmıştır ve evlenmesi için ailesi zorlamıştır. Bu evliliğinden bir çocuk dünyaya getirir. Ancak mutlu bir evliliği olmadığı için eşinden boşanır. Bir gün, küçük şeylerden bile mutlu olmayı bilen Jin-Hyuk (Park Bo-Gum) ile tanışır ve hayatı değişir.

Park Bo-Gum dizide sıradan bir insan olan Kim Jin-Hyuk karakterini canlandıracak. Jin-Hyuk birçok yarı zamanlı işte çalışırken aynı zamanda kendine tam zamanlı bir iş aramaktadır. İmrenerek baktığı şirketlere, tam zamanlı çalışan olmak için başvurularda bulunsa da her seferinde reddedilir. Bu zaman zarfında yarı zamanlı çalıştığı işlerden para biriktirir. Bu para ile bir yıldır planladığı yurt dışı seyahatine çıkar. Seyahati sırasında özel bir kadın (Song Hye-Kyo) ile tanışır.


Not: tvN’in Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Hundred Million Stars From the Sky" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…