Liver or Die

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 6
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Liver or Die | What’s the Problem, Poong-Sang? | 왜그래 풍상씨
Tür: Dram, Komedi, Aile
Yönetmen: Jin Hyung-Wook, Lee Hyun-Seok
Senarist: Moon Young-Nam
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
imdb: 6.0
Bölüm Sayısı: 40
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 9 Ocak 2019 – 14 Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Poong-Sang
Jin-Sang
Jung-Sang
Hwa-Sang
We-Sang

 

Diğer Oyuncuları:

Shin Dong-Mi / Gan Boon-Sil
Lee Bo-Hee / No Yang-Sim
Park In-Hwan / Gan Bo-Koo
Kim Ji-Young / Lee Joong-Yi
Ki Eun-Se / Jo Young-Pil
Song Jong-Ho / Jin Ji-Ham
Choi Sung-Jae / Kang Yeol-Han
Lee Sang-Sook / Jeon Dal-Ja
Choi Dae-Chul / Jeon Chil-Bok
Kim Ki-Ri / Kye Sang-Ki
Yoon Sun-Woo / Yoo Heung-Man
Lee Duk-Hee / Shin Bong-Ja
Jung So-Young / Na Ae-Sim
Chun Yi-Seul / Han Shim-Ran
Jung Dong-Geun / Kim Mi-Ryeon
Lee Hyun-Woong / maço adam


Konusu:

Dizi, her zaman başkaları için yaşamış ve hayatı boyunca kendi için hiçbir şey yapmamış olan orta yaşlı bir adamın (Yu Jun-Sang) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Yu Jun-Sang dizide ebeveynlerini kaybettikten sonra dört küçük kardeşi ile ilgilenmek zorunda kalan Lee Poong-Sang karakterini canlandırmaktadır. Kardeşleri birer yetişkin olmasına rağmen hâlâ onları koruyup gözetmeye çalışmaktadır.

Oh Ji-Ho dizide Lee Poong-Sang’ın (Yu Jun-Sang) erkek kardeşi olan Lee Jin-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, ailenin ikinci büyük çocuğudur. Hayatını değiştirmeye çalışırken sorunlara neden olmaktadır.

Jeon Hye-Bin dizide Lee Poong-Sang’ın (Yu Jun-Sang) kız kardeşi olan Lee Jung-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, ailenin üçüncü büyük çocuğudur. Onun ikiz bir kız kardeşi vardır. Akıllı, mantıklı ve soğuk bir kişiliğe sahiptir. Bir üniversite hastanesinde doktor olarak çalışmaktadır.

Lee Si-Young dizide Lee Jung-Sang’ın (Jeon Hye-Bin) ikizi olan Lee Hwa-Sang karakterini canlandırmaktadır. Jung-Sang nedeni ile aşağılık kompleksi vardır. Ayrıca abisi Jin-Sang (Oh Ji-Ho) gibi tam bir baş belasıdır.

Cha Seo-Won dizide (Yu Jun-Sang) erkek kardeşi olan Lee We-Sang karakterini canlandırmaktadır. O, ailenin en küçük çocuğudur. Profesyonel bir beyzbol oyuncusu olmayı hayal etmektedir. Ancak bu hayalini bir türlü gerçekleştirememiştir.

 

Not: KBS2’nun Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Feel Good To Die" ve bu diziden sonra "Doctor Prisoner" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/pungsang

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…