Doctor Prisoner

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Doctor Prisoner | 닥터 프리즈너
Tür: Medikal
Yönetmen: Hwang In-Hyuk
Senarist: Park Kye-Ok
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Na Yi-Je
Han So-Geum

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, başına gelen bazı talihsiz olaylardan sonra çalıştığı hastaneden ayrılmak zorunda kalan başarılı bir doktorun (Namkoong Min) etrafında dönmektedir. Bir hapishanenin başhekimi olarak çalışmaya başlar.


Karakterleri:

Namkoong Min dizide yetenekli bir cerrah olan Na Yi-Je karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri nazik birisidir. Hastaları onun içim her şeyden önce gelir. Neden olmadığı bir tıbbi kaza sonrasında haksız yere suçlanarak çalıştığı hastaneden kovulur.

Nara dizide bir psikiyatrist olan Han So-Geum karakterini canlandırmaktadır. Sıcak kalpli birisidir. Bir hastanede çalışmasının yanı sıra Na Yi-Je’nin (Namkoong Min) başhekimi olduğu hapishanede gönüllü olarak hizmet vermektedir.


Not: KBS2’nun Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağından önce "Liver or Die" yayımlanmaktadır.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…