Babel

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 34
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Babel | 바벨
Tür: Dram, Romantik, GizemHukuk
Yönetmen: Yun Seong-Sik 
Senarist: Kwon Soon-Won, Park Sang-Wook
Yapımcı Şirket: HIGHGRND, WantMaker Pictures
Yayıncı: CSTV
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 27 Ocak 2019 – 24 Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Woo-Hyuk
Han Jung-Won
Tae Min-Ho
Shin Hyun-Sook

 

Diğer Oyuncuları:

Jang Shin-Young / Tae Yoo-Ra
Song Jae-Hee / Tae Soo-Ho
Lim Jung-Eun / Na Young-Eun
Kim Jong-Goo / Başkan Tae
Ha Shi-Eun
Park Joo-Hyung
Song Won-Geun
Lee Seung-Hyeong
Choi Ro-Woon / Cha Woo-Hyuk (genç)


Konusu:

Dizi, intikam almak ile aşk arasında kalmış bir savcının (Park Si-Hoo) etrafında dönmektedir. O, intikamını almak için her şeyi yapmaya göze almıştır. Ancak bir gün, evlendikten sonra hayatı mahvolan bir oyuncuya (Jang Hee-Jin) gönlünü kaptırır. Ayrıca dizi, bir cinayet davasının çirkin gerçeklerine ve şirket sahibi iki farklı ailenin arasındaki güç savaşına odaklanmaktadır.


Karakterleri:

Park Si-Hoo dizide bir savcı olan Cha Woo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. İntikam almak için her şeyden vazgeçmiştir. Ancak bir gün, evli bir oyuncu olan Han Jung-Won'a (Jang Hee-Jin) âşık olur. Jung-Won'un kocası bir şirket sahibinin oğludur ve bir gün öldürülür. Woo-Hyuk, Jung-Won’un eşinin cinayet davasına savcı olarak atanır ve bu cinayetin baş şüphelisi olarak Jung-Won’u görmeye başlar.

Jang Hee-Jin dizide popüler bir oyuncu olan Han Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Bir şirket sahibinin oğlu olan zengin bir adam ile evlenir. Ancak kocası cinayete kurban gider ve bu cinayettin bir numaralı zanlısı haline gelir.

Kim Ji-Hoon dizide prestijli bir üniversitenin işletme bölümünden birincilikle mezun olmuş Tae Min-Ho karakterini canlandırmaktadır. Evlilik dışı bir ilişkiden dünyaya gelmiştir. Sıcak kalpli ve kibar bir kişiliği varmış gibi görünse de aslında aile şirketinde hayatta kalabilmek için bilediği dişlerini saklamaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: broadcast.tvchosun.com/broadcast/...

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…