Babel
3,7 / 5 | Oy Sayısı : 38


Adı: Babel | 바벨
Tür: Dram, Romantik, GizemHukuk
Yönetmen: Yun Seong-Sik 
Senarist: Kwon Soon-Won, Park Sang-Wook
Yapımcı Şirket: HIGHGRND, WantMaker Pictures
Yayıncı: CSTV
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 27 Ocak 2019 – 24 Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Woo-Hyuk
Han Jung-Won
Tae Min-Ho
Shin Hyun-Sook

 

Diğer Oyuncuları:

Jang Shin-Young / Tae Yoo-Ra
Song Jae-Hee / Tae Soo-Ho
Lim Jung-Eun / Na Young-Eun
Kim Jong-Goo / Başkan Tae
Ha Shi-Eun
Park Joo-Hyung
Song Won-Geun
Lee Seung-Hyeong
Choi Ro-Woon / Cha Woo-Hyuk (genç)


Konusu:

Dizi, intikam almak ile aşk arasında kalmış bir savcının (Park Si-Hoo) etrafında dönmektedir. O, intikamını almak için her şeyi yapmaya göze almıştır. Ancak bir gün, evlendikten sonra hayatı mahvolan bir oyuncuya (Jang Hee-Jin) gönlünü kaptırır. Ayrıca dizi, bir cinayet davasının çirkin gerçeklerine ve şirket sahibi iki farklı ailenin arasındaki güç savaşına odaklanmaktadır.


Karakterleri:

Park Si-Hoo dizide bir savcı olan Cha Woo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. İntikam almak için her şeyden vazgeçmiştir. Ancak bir gün, evli bir oyuncu olan Han Jung-Won'a (Jang Hee-Jin) âşık olur. Jung-Won'un kocası bir şirket sahibinin oğludur ve bir gün öldürülür. Woo-Hyuk, Jung-Won’un eşinin cinayet davasına savcı olarak atanır ve bu cinayetin baş şüphelisi olarak Jung-Won’u görmeye başlar.

Jang Hee-Jin dizide popüler bir oyuncu olan Han Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Bir şirket sahibinin oğlu olan zengin bir adam ile evlenir. Ancak kocası cinayete kurban gider ve bu cinayettin bir numaralı zanlısı haline gelir.

Kim Ji-Hoon dizide prestijli bir üniversitenin işletme bölümünden birincilikle mezun olmuş Tae Min-Ho karakterini canlandırmaktadır. Evlilik dışı bir ilişkiden dünyaya gelmiştir. Sıcak kalpli ve kibar bir kişiliği varmış gibi görünse de aslında aile şirketinde hayatta kalabilmek için bilediği dişlerini saklamaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: broadcast.tvchosun.com/broadcast/...

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)