Love in Sadness

Puanı: 4,1/5  Oy Sayısı: 35
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Love in Sadness | I Love You When I’m Sad | 슬플 때 사랑한다
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Choi Yi-Sub, Yoo Beom-Sang
Senarist: Song Jung-Rim
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: 6.9
Bölüm Sayısı: 40
Bölüm Süresi: 30 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 23 Şubat 2019 – 27 Nisan 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 21:00/23:00 (günde dört bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Jung-Won
Yoon Ma-Ri
Kang In-Wook
Joo Hae-Ra

 

Diğer Oyuncuları:

Moon Hee-Kyung / Im Yeon-Hwa
Hwang Jung-In / Park Na-Yeon
Park Sang-Shin / Kim Bong-Woo
Kim Ye-Ryeong / Lee Kyung-Hee
Kim Yoon-Joo / Chio Woo-Sun
Park Ha-Na / Yoon Ma-Ri
Jung Won-Joong / Kang Il-Kook
Kook Jung-Sook / Moon Hye-Sook
Ahn Jung-Hoon / Kang In-Sang
Kang Sung-Wook / Sekreter Kim
Kang Se-Jung / Oh Cheol-Young
Ko Joo-Won / Ha Sung-Ho (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, kocasından şiddet gören bir kadının (Park Han-Byul) kaçış hikâyesini ve bu kaçış mücadelesi sırasında başka birisine (Ji Hyun-Woo) âşık olmasını konu almaktadır.


Karakterleri:

Ji Hyun-Woo dizide bir plastik cerrah olan Seo Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. O, zeki ve iyi kalpli birisidir. Bir gün, Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) adında bir kadın ile tanışır ve ona âşık olur.

Park Han-Byul dizide bir sanatçı olan Yoon Ma-Ri karakterini canlandırmaktadır. Şirketi olan varlıklı bir ailenin oğlu ile evlenir. Ancak mutsuz bir evliliği vardır ve kocasından şiddet görmektedir. Bir gün, kocasından kaçmaya karar verir. Seo Jung-Won (Ji Hyun-Woo) ile tanışır ve kocasından kaçabilmek için ondan esnetik ameliyatla yüzünü değiştirmesini ister.

Ryu Soo-Young dizide Yoon Ma-Ri’nin (Park Han-Byul) kocası olan Kang In-Wook karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı bir aileye sahiptir ve Harvard mezunudur. Dışarıdan bakılınca iyi bir koca gibi görünmesine karşın Ma-Ri’ye karşı takıntılı birisidir.

Wang Bit-Na dizide uzun zamandır Seo Jung-Won’u (Ji Hyun-Woo) tek taraflı seven Joo Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Gençken annesini ve babasını bir uçak kazasında kaybeder ve Jung-Won’un ailesi ona sahip çıkar. Jung-Won eşini kaybettikten sonra onun kalbini kazanmak için ikinci bir şans yakaladığını düşünür. Ancak bu seferde karşısına Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) çıkar.


Not:

1 – Dizi, 1999 yapımı Japon dizisi "Beautiful Person"dan uyarlamadır.

2 – MBC’nin Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "A Pledge To God" ve bu diziden sonra "Different Dreams" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/...


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…