Love in Sadness

Puanı: 1,5/5  Oy Sayısı: 4
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Love in Sadness | I Love You When I’m Sad | 슬플 때 사랑한다
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Choi Yi-Sub, Yoo Beom-Sang
Senarist: Song Jung-Rim
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 40
Bölüm Süresi: 30 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: Şubat 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 21:00/23:00 (günde dört bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Jung-Won
Yoon Ma-Ri
Kang In-Wook
Joo Hae-Ra

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, kocasından şiddet gören bir kadının (Park Han-Byul) kaçış hikâyesini ve başka birisine (Ji Hyun-Woo) âşık olmasını konu almaktadır.


Karakterleri:

Ji Hyun-Woo dizide bir plastik cerrah olan Seo Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. O, zeki ve iyi kalpli birisidir. Bir gün, Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) adında bir kadın ile tanışır ve ona âşık olur.

Park Han-Byul dizide bir sanatçı olan Yoon Ma-Ri karakterini canlandırmaktadır. Şirketi olan varlıklı bir ailenin oğlu ile evlenir. Ancak mutsuz bir evliliği vardır ve kocasından şiddet görmektedir. Bir gün, kocasından kaçmaya karar verir. Bu hengâmede Seo Jung-Won (Ji Hyun-Woo) ile tanışır ve ona âşık olur.

Ryu Soo-Young dizide Yoon Ma-Ri’nin (Park Han-Byul) kocası olan Kang In-Wook karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı bir aileye sahiptir ve Harvard mezunudur. Dışarıdan bakılınca iyi bir koca gibi görünmesine karşın Ma-Ri’ye karşı takıntılı birisidir.

Wang Bit-Na dizide uzun zamandır Seo Jung-Won’u (Ji Hyun-Woo) tek taraflı seven Joo Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Gençken annesini ve babasını bir uçak kazasında kaybeder ve Jung-Won’un ailesi ona sahip çıkar. Jung-Won eşini kaybettikten sonra onun kalbini kazanmak için ikinci bir şans yakaladığını düşünür. Ancak bu seferde karşısına Yoon Ma-Ri (Park Han-Byul) çıkar.


Not:

1 – Dizi, 1999 yapımı Japon dizisi "Beautiful Person"dan uyarlamadır.

2 – MBC’nin Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "A Pledge To God" yayımlanmaktadır.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…