Beautiful World

Puanı: 3,6/5  Oy Sayısı: 16
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Beautiful World | 아름다운 세상
Tür: Dram, Aile
Yönetmen: Park Chan-Hong
Senarist: Kim Ji-Woo
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 5 Nisan 2019 – 25 Mayıs 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Park Moo-Jin
Kang In-Ha
Oh Jin-Pyo
Seo Eun-Joo
Park Sun-Ho
Park Soo-Ho
Kang Joon-Ha

 

Diğer Oyuncuları:

Seo Dong-Hyun / Oh Joon-Seok
Seo Young-Joo / Han Dong-Soo
Lee Jae-In / Han Dong-Hee
Yoon Na-Moo / Lee Jin-Woo
Myung Gye-Nam / Myung Sun
Jung Jae-Sung / Bae Sang-Bok
Joo Suk-Je / Shin Kang-Hoon
Ahn So-Yo / Ham Young-Joo
Kim Hak-Sun / Shin Dae-Gil
Park Ji-Hoo / Jung Da-Hee
Geum Joon-Hyun / Jo Young-Chul
Yang Han-Yol / Lee Ki-Chan
Kang Hyun-Wook / Na Sung-Jae
Lee Ji-Hyun / Im Sook-Hee
Myeong Ji-Yeon / Kwon Ji-Hye
Kang Mal-Geum / Eun Kyung-Sun
Lee Seo-Hwan / Jung Man-Sub
Choi Yoo-Song / Choi Kyung-Sook
Jo Jae-Ryong / Park Seung-Man
Kim Do-Hyung / Dedektif Kim
Hwang Tae-Gwang / Lee Sang-Woo
Ahn Nae-Sang / Sun-Ho'nun doktoru


Konusu:

Dizi, iki farklı ailenin etrafında dönmektedir. Park Moo-Jin (Park Hee-Soon) ve Kang In-Ha (Choo Ja-Hyun) çiftinin oğlu (Nam Da-Reum), okulda uğradığı zorbalıktan dolayı ağır bir şekilde yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Bunun üzerine, Park Moo-Jin ve Kang In-Ha çifti, okulda yaşanan bu zorbalığı ortaya çıkarmaya çalışır. Zengin olan Oh Jin-Pyo (Oh Man-Seok) ve Seo Eun-Joo (Cho Yeo-Jung) çiftinin oğlu (Seo Dong-Hyun) okulda başını bir belaya sokar. Bunun üzerine, Oh Jin-Pyo ve Seo Eun-Joo çifti, bu olayı örtbas etmeye çalışır.


Karakterleri:

Park Hee-Soon dizide bir lisede öğretmenlik yapan Park Moo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Ailesi ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaktadır. Ancak ortaokul 3. sınıfa giden oğlu, okulda zorbalığa uğramasıyla o ve ailesinin hayatı cehenneme döner.

Choo Ja-Hyun dizide Park Moo-Jin’in (Park Hee-Soon) eşi olan Kang In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Bir fırın işletmektedir.

Oh Man-Seok dizide ailesinden miras kalan özel bir okulun vakıf başkanlığını yapan Oh Jin-Pyo karakterini canlandırmaktadır. Hayatında daha önce hiçbir başarısızlıkla karşılaşmamıştır ve hiçbir şeyden yoksun kalmamıştır. Ancak bir gün, oğlu (Seo Dong-Hyun) başını büyük bir belaya sokar.

Cho Yeo-Jung dizide Oh Jin-Pyo’nun (Oh Man-Seok) eşi olan Seo Eun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı bir aileden gelmektedir.

Nam Da-Reum dizide ortaokul 3. sınıfa giden Park Sun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Park Moo-Jin (Park Hee-Soon) ve Kang In-Ha (Choo Ja-Hyun) çiftinin oğludur. Okulda uğradığı zorbalıktan dolayı ağır bir şekilde yaralanır.

Kim Hwan-Hee dizide Park Sun-Ho’nun (Nam Da-Reum) kendisinden bir yaş küçük kız kardeşi olan Park Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Abisi ile yakın biri ilişkisi vardır. O da abisi ile aynı okula gitmektedir. Abisinin zorbalığa uğramasının ardından saklanmaya çalışılan gerçeği, kendi bildiği yol ile ortaya çıkarmaya çalışır.

Lee Chung-Ah dizide Park Sun-Ho’nun (Nam Da-Reum) teyzesi olan Kang Joon-Ha karakterini canlandırmaktadır.


Not: JTBC’nin Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Legal High" ve bu diziden sonra "Chief of Staff" yayımlanmıştır.


Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/beautifulworld


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 UZUN

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…