The Secret Life of My Secretary
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 152


Adı: The Secret Life of My Secretary | Love at First Sight | I Loved You From The Beginning | 초면에 사랑합니다
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Lee Gwang-Young
Senarist: Kim A-Jung
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2019 – 25 Haziran 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Do Min-Ik
Jung Gal-Hee
Veronica Park
Ki Dae-Joo


Diğer Oyuncuları:

Son San / Goo Myung-Jung
Han Ji-Sun / Mo Ha-Ni
Kwon So-Hyun / Ha Ri-Ra
Jang So-Yeon / Eul Wang-Ri
Choi Yoon-Ra / Boo Se-Young
Kim Min-Sang / Sim Hae-Yong
Jung Ae-Ri / Sim Hae-Ra
Seo Dong-Won / Jung Joong-Hee
Kim Ji-Min / Jung Nam-Hee
Kim Hee-Jung / Ko Si-Rye
Baek Hyun-Joo / Park Seok-Ja
Lee Seung-Hyeong / Müdür Park
Kim Kyeong-Ryong / Müdür Lee
Kwon Hong-Suk / Müdür Kim
Jo Jae-Ryong / Uhm Han-Il
Song Jin-Woo / Koo Seok-Chan
Choi Tae-Hwan / Eun Jung-Soo
Kim Byung-Choon / Koo Seok-Chan


Konusu:

Dizi, soğuk kalpli bir iş adamı olan Do Min-Ik (Kim Young-Kwang) ile onun sıcak kalpli sekreteri Jung Gal-Hee (Jin Ki-Joo) arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Bir gün, Do Min-Ik bir kaza geçirir ve bu olaydan sonra ona yüz körlüğü teşhisi konur. Yüzleri birbirinden ayırt edemediği için film endüstrisinin etkili bir figürü olan Veronica Park (Kim Jae-Kyung) sandığı Gal-Hee’ye âşık olur.


Karakterleri:

Kim Young-Kwang dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette yönetici olarak çalışan Do Min-Ik karakterini canlandırmaktadır. İşinde oldukça başarılıdır. Ancak huysuz birisidir ve işleri yapacak insanlara ihtiyaç duymaktadır. Sekreteri olmadan gittiği tek yer vardır, orası da tuvalettir. Elleri ve ayakları sanki sadece süs niyetine oradaymış gibidir ve vücudunda kullandığı tek yer ağzıdır. O da sekreterine seslenmek içindir.  

Jin Ki-Joo dizide Do Min-Ik’in (Kim Young-Kwang) sekreteri olan Jung Gal-Hee karakterini canlandırmaktadır. Neşeli, parlak ve cesur birisidir. Ancak giyimine özen göstermeyen, pasaklı ve gösterişsiz bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda kendisinden beklenilmeyecek şekilde sert bir konuşma tarzına sahiptir. Ancak bir sekreter olduğu için her zaman pasif, sakin, havalı ve nazik bir tavır sergilemektedir. Min-Ik’in kendisinden istediği gereksiz görevleri gıkını çıkarmadan yerine getirmektedir.

Kim Jae-Kyung dizide 'Cine Park' adlı bir film yapım şirketinin CEO’su olan Veronica Park karakterini canlandırmaktadır. İşinde başarlı bir isimdir. Ancak kişisel hayatında oldukça küstah ve dengesiz birisidir.

Koo Ja-Sung dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette 2. Ekip şefi olarak çalışan Ki Dae-Joo karakterini canlandırmaktadır. Do Min-Ik’in (Kim Young-Kwang) en yakın arkadaşıdır.

Son San dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette sekreter olarak çalışan Goo Myung-Jung karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı şirkette, yaşça en büyük ve en kıdemli olan sekreterdir. Hayatının her alanında kendine güvenmesine rağmen görünüşü konusunda aşağılık kompleksi vardır.

Han Ji-Sun dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette sekreter olarak çalışan Mo Ha-Ni karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı şirkettin CEO’sunun sekreterliğini yapmaktadır.

Kwon So-Hyun dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette sekreter olarak çalışan Ha Ri-Ra karakterini canlandırmaktadır. Saf bir kişiliği vardır ve diğer kişilerin düşüncelerinden kolayca etkilenmektedir.


Not:

1 – Dizi, OCN’in ilk "Dramatik Sinema" projesi olacak. Bu projenin amacı, bir filmdeki güçlü yapımcılık tekniği ile bir dizideki yüksek kalitedeki hikâyeyi kullanılarak, dizi ve film formatlarının birleştirilmesidir.

2 – SBS’in Pazartesi & Salı dizi kuşağında bu diziden önce "Haechi" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "VIP" yayımlacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/mysecretarylife

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)