At Eighteen

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 85
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: At Eighteen | Moment at Eighteen | 열여덟의 순간
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Sim Na-Yeon
Senarist: Yoon Kyung-Ah
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 22 Temmuz 2019 – 10 Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Choi Joon-Woo
Yoo Soo-Bin
Ma Whi-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Kang Ki-Young / Oh Han-Kyeol
Lee Seung-Min / Lee Ki-Tae
Kim Do-Wan / Jo Sang-Hoon
Moon Bin / Jung O-Je
Yoo In-Soo / Yoo Pil-Sang
Baek Je-Woo / Go Dong
Woo Joon-Seo / Park Gyu-Nam
Shin Ki-Joon / Ha Shim-Bok
Kim Ga-Hee / Moon Chan-Yeol
Kim Bo-Yoon / Kwon Da-Huin
Han Sung-Min / Hwang Ro-Mi
Moon Joo-Yeon / Yoon So-Ye
Shim Yi-Young / Lee Yeon-Woo
Choi Jae-Woong / Choi Myung-Joon
Kim Sun-Young / Yoon Song-Hee
Jung Young-Joo / Park Geum-Ja
Sung Ki-Yoon / Ma Yoon-Ki
Park Sung-Geun / Lee Kwan-Yong
Heo Young-Ji / Kim Ji-Min
Choi Dae-Hoon / matematik öğretmeni
Choi Woo-Sung / Im Gun-Hyuk
Lee Hae-Young / Yoo Jong-Soo
Jeong Hyun-Jun / Choi Joon-Woo (çocuk)
Lee Si-Woo / Ma Whi-Young (çocuk)
Kim Ji-Woo / Shin Jung-Hoo (çocuk)
Ri Min Choi Yoo-Song Min Jung-Sup


Konusu:

Dizi, 18 yaşındaki bir grup lise öğrencisinin etrafında dönmektedir. Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) transfer olduğu yeni okulunda iki öğrencinin hayatına dokunur ve onları içinde bulundukları ruhsal bunalımdan kurtarır.


Karakterleri:

Ong Seong-Wu dizide bir lise öğrencisi olan Choi Joon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Duygularını ifade etmekte zorluk çeken ve yalnız takılmaya alışkın birisidir. Ancak tüm bunlara karşın sevimli bir yanı vardır. Yeni transfer olduğu okulda yeni arkadaşlıklar kurar.

Kim Hyang-Gi dizide bir lise öğrencisi olan Yoo Soo-Bin karakterini canlandırmaktadır. Okulunun en iyi öğrencilerinden birisidir. Annesi hayatına egemen olmuştur ve bir gün annesinden bağımsız olduğu bir hayatı düşlemektedir. Okuluna yeni transfer olan Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) ile tanıştıktan sonra hayatında küçük değişikler yaşamaya başlar.

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Ma Whi-Young karakterini canlandırmaktadır. İlk bakışta mükemmel biri gibi görünmesine karşın bir buhrandadır. Görünümü ve yumuşak kişiliği ile herkesin güvenini kazanmıştır. Güçlü ve cesur biri gibi davranmaktadır. Ancak gerçekte geleceği ile ilgili endişeleri olan sadece 18 yaşındaki bir çocuktur. Okuluna yeni transfer olan Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) ile tanıştıktan sonra etrafına ördüğü güçlü duvar titremeye başlar.

Kang Ki-Young dizide sınıf öğretmeni olan Oh Han-Kyeol karakterini canlandırmaktadır.

Moon Bin dizide bir lise öğrencisi olan Jung Oh-Se karakterini canlandırmaktadır. Okuluna yeni transfer olan Choi Joon-Woo (Ong Seong-Wu) ile tanıştıktan sonra onun tek arkadaşı olur. Yemek yapmayı seven Oh-Se, yalnız olan ve sık sık öğünlerini atlayan Joon-Woo’ya yemek yapar.


Not:

1 – JTBC’nin Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "The Wind Blows" ve bu diziden sonra "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: tv.jtbc.joins.com/ateighteen

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…