Shin Seung Ho

  Hamlet tarafından


Hangul: 신승호
Meslek: Oyuncu, Model
Doğum Tarihi: 11 Kasım 1995
Doğum Yeri: Güney Kore
Boy: 187cm
Kilo: -
Burcu: Akrep
Eğitimi: -
Kan Grubu: -


Shin Seung-Ho, ilk çıkışını bir model olarak yapmıştır. 2016 SBS Süper Model Yarışması'na katılmıştır. 2017 yılında S Seul Moda Haftası’nda moda şovunda model olarak yer almıştır.

Shin Seung-Ho, oyunculuk kariyerine "A-Teen" web dizisiyle başlamıştır ve bu dizide Nam Shi-Woo sahne adını ilk ve son kez kullanmıştır.


Resmi Web Sitesi (Ajans): www.starship-ent.com/profile/...
Instagram: @seungho__shin


Shin Seung-Ho Dizileri

Moment of Eighteen (JTBC, 2019)
Love Alarm (Netflix, 2019)
A-Teen (Naver TV Cast, 2018)

Kaynakları: (1), (2), (3)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…