Joseon Survival
3,8 / 5 | Oy Sayısı : 40


Adı: Joseon Survival | 조선 생존기
Tür: Tarih, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Lee Hyeong-Sun, Jang Yong-Woo
Senarist: Kim Sol-Ji
Yapım Şirketi: Huayi Brothers
Yayıncı: TV Chosun
imdb: 7.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 8 Haziran 2019 – 17 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Han Jung-Rok
(1-10. bölüm)
Han Jung-Rok
(11-16. bölüm)
Lee Hye-Jin
 
Im Kkeok-Jeong
 
Han Seul-Gi
Jung Ka-Ik

 

Diğer Oyuncuları:

Han Jae-Suk / Yoon Won-Hyeong
Yoon Ji-Min / Jung Nan-Jung
Lee Kyung-Jin / Moon Jeong (Kraliçe)
Park Ya-Sung / Dong Chan
Kim Kwang-Sik / Oh Yong-Jin
We Yang-Ho / Wang Chi
Jeong Han-Heon
Kang Ji-Sub
Choi Jung-Hun
Seol Ji-Yoon
Jang Jung-Yeon

 

Konusu:

Dizi, zamanda geriye giden Han Jung-Rok (Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk) ile Joseon Hanedanlığı’nda ünlü bir hırsız olan Im Kkeok-Jeong’un (Song Won-Seok) etrafında dönmektedir. İkili, sevdiği insanlar için hayatlarını ortaya koyar ve hayatta kalabilmek için birlikte, Joseon Hanedanlığındaki yozlaşmış yetkililerle mücadele eder.


Karakterleri:

Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk dizide bir teslimatçı olan Han Jung-Rok karakterini canlandırmaktadır. Eskiden, ulusal bir okçuydu. Dramatik bir olay sonrasında, kız kardeşi (Park Se-Wan) ve ilk aşkı (Kyung Soo-Jin) ile birlikte zamanda geriye, Joseon Hanedanlığı dönemine, gider. Burada, yozlaşmış yetkililere karşı savaşmak için Im Kkeok-Jeong’a (Song Won-Seok) katılır ve onunla güçlü bir arkadaşlık bağı kurar.

Kyung Soo-Jin dizide Han Jung-Rok’un (Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk) ilk aşkı olan Lee Hye-Jin karakterini canlandırmaktadır. Rehabilitasyon bölümünde sağlık görevlisi olarak çalışmaktadır ve zengin bir ailenin tek kızıdır. Zarif bir havaya ve sofistike bir konuşma tarzına sahiptir.

Song Won-Seok dizide 1562’de yaşayan Im Kkeok-Jeong karakterini canlandırmaktadır. Bir kasaptır ve en düşük sınıfa mensuptur. Yakışıklı olduğu kadar da akıllı birisidir.

Park Se-Wan dizide Han Jung-Rok’un (Kang Ji-Hwan/Seo Ji-Suk) kız kardeşi olan Han Seul-Gi karakterini canlandırmaktadır. Abisi ile arasında 15 yaş olmasına karşın abisinden daha zekidir. Ulusal yazı ödülleri kazananmış ve üç yıl üst üste matematik olimpiyatlarında birinci olan bir dâhidir.

Lee Jae-Yoon dizide Lee Hye-Jin’in (Kyung Soo-Jin) nişanlısı olan Jung Ka-Ik karakterini canlandırmaktadır. Mesleğinde başarılı bir avukattır. Örnek bir şahsiyet gibi görünmesine karşın sakladığı karanlık sırları vardır.

 

Resmi Web Sitesi: broadcast.tvchosun.com/broad...

 

 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)