Woman of 9.9 Billion
4 / 5 | Oy Sayısı : 18


Adı: Woman of 9.9 Billion | 99억의 여자
Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Kim Young-Jo
Senarist: Han Ji-Hoon
Yapım Şirketi: Victory Contents
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.5
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019 – 2020
Yayın Tarihi: 4 Aralık 2019 – 23 Ocak 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Jung Seo-Yeon
Kang Tae-Woo
Hong In-Pyo
Lee Jae-Hoon

 

Diğer Oyuncuları:

Oh Na-Ra / Yoon Hee-Joo
Kim Byeong-Ki / Yoon Ho-Sung
Ok Ye-Rin / Lee Yoo-Ri
Gil Hae-Yeon / Jang Geum-Ja
Seo Hyun-Chul / Oh Dae-Yong
Yoo Young-Jae / Kim Seok
Shin Soo-Hyun / Ji Ha-Na
Yang Hyun-Min / Kim Do-Hak
Kim Do-Hyun / Seo Min-Gyu
Lee Byung-Hoon / Park Joon-Bae
Koo Sung-Hwan / Siyah Ayı
Yoon Ah-Jung / Yoo Mi-Ra
Jung Sung-Il / Baek Seung-Jae
Im Tae-Kyung / Leon
Park Sang-Hwi / Lee Sang-Cheol
Hyun Woo / Kang Tae-Hyeon (konuk oyuncu)
Seo Yi-An / Jin (konuk oyuncu)
Yoon Seo-Hyun / Genel Müdür Jo (konuk oyuncu)
Jang Eui-Don / Koreli-Çinli adam (konuk oyuncu)


Konusu:

Dizi, zor bir hayat yaşayan ancak hiç beklemediği bir anda eline geçen 9.9 Milyon Won ile hayatı değişen Jung Seo-Yeon’un (Cho Yeo-Jeong) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Cho Yeo-Jeong dizide Jung Seo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. O ve ailesi, babası tarafından şiddet görmüş ve bu yüzden eline geçen ilk fırsatta evi terk etmiştir. Sonrasında tanıştığı iyi kalpli bir adam ile evlenir. Ancak mutlu hayatı uzun sürmez ve bir mutluluk arayışına girer.

Kim Kang-Woo dizide eski bir dedektif olan Kang Tae-Woo karakterini canlandırmaktadır. Bir dedektif olduğu zamanlarda, bir davanın peşine düştüğünde diğer insanların ne düşündüğünü umursamadığı ve toplum kurallarını hiçe saydığı için ona 'çılgın boğa' adını takmışlardır. Haksız yere rüşvet almakla suçlandıktan ve onun tek gurur kaynağı olan kardeşinin ölümünden sonra dedektifliği bırakır. Kardeşinin ölümünün perde arkasını ortaya çıkarmaya karar verir. Bu sırada, Jung Seo-Yeon (Cho Yeo-Jeong) ile tanışır.

Jung Woong-In dizide Jung Seo-Yeon’un (Cho Yeo-Jeong) kocası olan Hong In-Pyo karakterini canlandırmaktadır. Takıntılı birisidir.

Lee Ji-Hoon dizide Yoon Hee-Joo’nun (Oh Na-Ra) kocası olan Lee Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır. 'Woon Am' adlı bir vakıfın müdürlüğünü yapmaktadır. İyi bir eş gibi görünmesine karşın çapkın birisidir.

Oh Na-Ra dizide Jung Seo-Yeon’un (Cho Yeo-Jeong) arkadaşı olan Yoon Hee-Joo karakterini canlandırmaktadır. Kendisine güveni oldukça yüksek olan varlıklı birisidir.

Shin Soo-Hyun dizide bir barmen olan Ji Ha-Na karakterini canlandırmaktadır. Kang Tae-Woo’ya (Kim Kang-Woo) karşı romantik duygular beslemektedir.

Yoo Young-Jae dizide Kang Tae-Woo’nun (Kim Kang-Woo) internet kafesinde çalışan Kim Seok karakterini canlandırmaktadır. Sıradan biri gibisi görünmesine karşın küçük yaşlardan itibaren hackleme becerileri ile tanınan bir bilgisayar uzmanıdır.

Seo Hyun-Chul dizide eskiden bir eğlence kuruluşunun hiçbir işe yaramayan müdürü olan Oh Dae-Yong karakterini canlandırmaktadır. Ancak sadık bir adamdır.


Not: 

1 – KBS2’nun Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "When the Camellia Blooms" ve bu diziden sonra "Forest" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/womanof9billion


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)