When Camellia Blooms

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 9
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: When Camellia Blooms | 동백꽃 필 무렵
Tür: Romantik, Komedi, Gerilim
Yönetmen: Cha Young-Hoon
Senarist: Im Sang-Choon
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: Eylül 2019
Yayın Günleri ve Saati: - (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Dong-Baek
Yong-Sik
(teklif aşamasında)
Deok-Soon

 

Diğer Oyuncuları:

Son Dam-Bi (teklif aşamasında)


Konusu:

Dizi, iyi bir adam, kötü bir adam ve aşağlık bir adam ile karşılaşmasının ardından hayatı altüst olan Dong-Baek’in (Gong Hyo-Jin) etrafında dönecek.


Karakterleri:

Gong Hyo-Jin dizide adı 'Kamelya' anlamına gelen Dong-Baek karakterini canlandırmaktadır. Yetim ve bekâr bir annedir. 'Camellia' adında bir bar işletmektedir.

Kang Ha-Neul dizide bir polis memuru olan Yong-Shik karakterini canlandırmaktadır. Basit bir kırsal kesim adamıdır. Dürüst ve toy birisidir. O, Dong-Baek’e (Gong Hyo-Jin) âşıktır.


Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…