How to Buy a Friend

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 32
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: How to Buy a Friend | Friend Contract | 계약우정
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Yoo Young-Eun
Senarist: Kwon Laad (webtoon), Kim Joo-Man
Yapım Şirketi: Mega Monster
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: 8
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 6 Nisan 2020 – 14 Nisan 2020
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Park Chan-Hong
Eom Se-Yoon
Heo Don-Hyeok
Choi Mi-Ra


Diğer Oyuncuları:

Oh Hee-Joon / Oh Kyung-Pyo
Cho Yi-Hyun / Shin Seo-Jung
Kim Do-Wan / Kwak Sang-Pil
Kim Won-Hae / Park Choong-Jae
Baek Ji-Won / Oh Jung-Hee
Kim In-Kwon / Woo Tae-Jung
Jang Hye-Jin / Jo Pyeong-Sub
Kim So-Ra / Choi Jung-Won
Lee Jung-Hyun / Kim Dae-Yong
Yoo Yeo-Woon / An Sung-Do


Konusu:

Dizi, tamamen farklı hayatlar yaşayan bir grup lise öğrencisinin hayallerini, arkadaşlıklarını ve aşklarını konu almaktadır.


Karakterleri:

Lee Sin-Young dizide sıradan bir lise öğrencisi olan Park Chan-Hong karakterini canlandırmaktadır. Ailesi onu dersleri konusunda baskı altında tutmaktadır. Yazma yeteneğine sahip olmasına karşın geleceğe dair herhangi bir hayali yoktur.

Kim So-Hye dizide okulunun en popüler kız öğrencisi olan Eom Se-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Park Chan-Hong’un (Lee Sin-Young) arkadaşıdır ve Park Chan-Hong ondan hoşlanmaktadır.

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Heo Don-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Park Chan-Hong’un (Lee Sin-Young) sınıf arkadaşıdır. Derslerine odaklanmak yerine yaşam masraflarını çıkartmak için çeşitli işlerde çalışmaktadır. Bir gün, okulda zorbalığa maruz kalır ve onu bu durumdan Park Chan-Hong kurtarır. Ayrıca, Park Chan-Hong ödemesi gereken özel enstitü öğrenim ücretini, kirasını ödemesi için Heo Don-Hyeok’a borç olarak verir. Böylece, ikili iyi birer arkadaş olur.

Min Do-Hee dizide bir lise öğrencisi olan Choi Mi-Ra karakterini canlandırmaktadır. Eom Se-Yoon’un (Kim So-Hye) en yakın arkadaşıdır.


Not: 

1 –  Dizi, 'Contract Friendship' adlı bir webtoondan uyarlamadır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/howtobuyafriend


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)





Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…