The Goddess of Revenge

Puanı: 3,5/5  Oy Sayısı: 33
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Goddess of Revenge | Revenge | Get Revenge | 복수해라
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen: Kang Min-Koo
Senarist: Kim Hyo-Jin
Yapım Şirketi: HIGROUND, Blossom Story, Story Hunter Production
Yayıncı: TV Chosun
imdb: 8.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 21 Kasım 2020 – 17 Ocak 2021
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kang Hae-Ra
Cha Min-Joon
Goo Eun-Hye
Kim Sang-Goo

 

Diğer Oyuncuları:

Yoo-Sun / Kim Tae-On
Jung Eui-Jae / Kim Hyun-Sung
Jang Yoo-Sang / Choi Do-Yoon
Jung Wook / Lee Hoon-Seok
Park Eun-Hye / Cha Mi-Yeon
Jeong Hyun-Jun / Lee Ga-O
Kong Hyun-Joo / Jeong Joo-Yeong
Jang Ho-Joon
Guk Joong-Woong
Ahn Seo-Yeon
Im Yu-Ran
Kim Li-Na / bar yöneticisi


Konusu:

Dizi, farklı sebeplerden dolayı intikam almak isteyen Kang Hae-Ra (Kim Sa-Rang) ve Cha Min-Joon’un (Yoon Hyun-Min) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Sa-Rang dizide eskiden bir muhabir olan Kang Hae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Ünlü birisi ile evlendikten sonra daima Kore’deki gündemin en üst sıralarında yer almıştır. Ancak, bir gün kendisini sahte bir skandalın içinde bulur ve o zamandan bu yana hayatını mahvedenlerden intikamını almak için fırsat kollamaya başlar.

Yoon Hyun-Min dizide başarılı ve soğukkanlı bir avukat olan Cha Min-Joon karakterini canlandırmaktadır. Bir komplo ile tüm ailesi mahvolduktan sonra sadece başarıya ve ailesinin intikamına odaklanmıştır.

Yoon So-Yi dizide babasının dedektiflik bürosunu devralan Goo Eun-Hye karakterini canlandırmaktadır.

Jeong Man-Sik dizide Kim Tae-On’un (Yoo-Sun) babası olan Kim Sang-Goo karakterini canlandırmaktadır. Tek çocuğuna karşı şefkat duymayan ve şirketini büyütmekten başka bir şey düşünmeyen birisidir.

Yoo-Sun dizide FB Group’un tek varisi olan Kim Tae-On karakterini canlandırmaktadır. Şirketi devralmak için hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağı düşüncesi ile zenginlik içinde büyümüştür. Büyük bir hata yapana kadar tüm hayatında her şey yolunda gitmiştir. Yaptığı bu büyük hata ile beklenmedik bir adam ortaya çıkmış ve onun güçlü ama acımasız tarafını göstermeye başlamasına neden olmuştur.


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…