Snowdrop

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 287
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Snowdrop | 설강화
Tür: Dram, Tarih, Romantik
Yönetmen: Jo Hyun-Tak
Senarist: Yoo Hyun-Mi
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Im Soo-Ho
Eun Young-Cho
Kye Boon-Ok
Lee Kang-Moo
Kang Chung-Ya
Pi Seung-Hee
Jang Han-Na

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, Güney Kore'nin diktatör bir hükümet tarafından yönetildiği 1987 yılında geçmektedir. Kanlar içindeki Im Soo-Ho (Jung Hae-In), saklanmak için Hosoo Kadın Üniversitesi'nin öğrenci yurduna girer. Onu bulan Eun Young-Cho (Jisoo) saklanmasına yardım eder. İkilinin arasında çok geçmeden romantik bir ilişki başlar.


Karakterleri:

Jung Hae-In dizide prestijli bir üniversitede yüksek lisans öğrencisi olan Im Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Yarı Koreli yarı Almandır. Karizmatik olduğu kadar da gizemli birisidir. Kör bir randevuda tanıştığı ve kalbini kaptırdığı Eun Young-Cho (Jisoo) ile öğrenci kız yurdunda saklandığı sırada tekrar karşılaşır.

Jisoo dizide Hosoo Kadın Üniversitesi'nde İngiliz Edebiyatı öğrencisi olan Eun Young-Cho karakterini canlandırmaktadır. Im Soo-Ho (Jung Hae-In) ile ilk kez kör bir randevuda tanışır ve görür görmez ona aşık olur.

Kim Hye-Yoon dizide bir öğrenci kız yurdunda telefon operatörü olarak çalışan Kye Boon-Ok karakterini canlandırmaktadır. Maddi açıdan kötü bir aileden geldiği için üniversiteye gitmekten vazgeçmiştir. Üniversite öğrencisi gibi davranarak Eun Young-Cho ile kör bir randevuya katılır. Daha sonra kendini bir olayın içinde bulur.

Jang Seung-Jo dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nde takım lideri olarak görev alan Lee Kang-Moo karakterini canlandırmaktadır. Hiçbir zaman kurallarından ödün vermeyen, prensip sahibi birisidir.

Yoo In-Na dizide bir devlet hastanesinde yetenekli bir cerrah olarak çalışan Kang Chung-Ya karakterini canlandırmaktadır. Ameliyathanedeki becerileri ona güvenilir bir cerrah olarak sağlam bir ün kazandırmaktadır. Ancak gizemli bir kişiliğe sahiptir ve herkesten bir şeyler saklıyor gibi görünmektedir.

Yoon Se-Ah dizide Hosoo Kadın Üniversitesi'nin öğrenci yurdunun müdiresi olan Pi Seung-Hee karakterini canlandırmaktadır.

Jung Eugene dizide Ulusal İstihbarat Servisi ajanı olan Jang Han-Na karakterini canlandırmaktadır. İşine tutku ile bağlı olan birisidir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…