BLACKPINK’den Jisoo Ve Jung Hae In “Snowdrop” Dizileri Hakkında Konuştu!
  • rumi
  • 13-11-2021, 22:31
Harper's Bazaar dergisi için yakın zamanda yapılan bir röportajda ve fotoğraf çekiminde, BLACKPINK'ten Jisoo ve Jung Hae In yaklaşmakta olan dramaları "Snowdrop" hakkında konuştular!

Başarılı dizi “SKY Castle”ın yönetmeni ve yazarı tarafından yönetilecek olan “Snowdrop”, 1987 yılında geçen yeni bir JTBC romantik draması.

Jung Hae In, prestijli bir üniversitede okuyan ve bir gün aniden kanlar içinde bir kadın üniversite yurduna koşan Su Ho'yu; Jisoo ise sıkı denetleme altında, tehlikeyle karşı karşıyayken bile onu saklayan ve yaralarına bakan kadın üniversitesinde bir öğrenci olan Young Ro'yu canlandıracak.


Bir sonraki projesi için neden dramayı seçtiği sorulduğunda, Jung Hae In, “En büyük sebep yazmaktı. Yazmanın gücü, hikayenin gücü ve yazara ve yönetmene sonsuz güvenim.”

Jisoo, BLACKPINK promosyonları ve “Snowdrop” çekimleri arasında gidip gelirken herhangi bir kamçılanma hissedip hissetmediğine gelince, “Young Ro ve Jisoo'nun yaşadığı dünyalar birbirinden tamamen farklı olduğu için, aslında kafamın karıştığını görmedim."

“Üstelik, çekim setine geldiğim andan itibaren herkes bana Jisoo yerine Young Ro gibi davrandı” diye devam etti. “Onlar sayesinde tamamen Young Ro olmaya odaklanabildim, bu yüzden çalışanlara gerçekten minnettardım.”


Jung Hae In ayrıca diziyi çekerken karşılaştığı bazı zorluklardan da bahsetti.

Snowdrop, oyunculuk anlamında en çok duvarlara tosladığım proje oldu” diye paylaştı. "Bu yüzden sadece yönetmene ve Jisoo'ya değil, aynı zamanda yapım ekibinin her bir üyesine daha fazla güvendim. Bu süreçte, tamamen kendi başınıza yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını fark ettim. Bu yüzden ilk bölümün yayınını izlerken her zamankinden daha gergin olacağımı düşünüyorum.”

Bu arada Jisoo, grup arkadaşlarının çekimler sırasında ona nasıl güç verdiğinden bahsetti.

Jisoo, “Diğer BLACKPINK üyeleri, ne olursa olsun diziyi televizyonda yayınlandığında izleyeceklerine söz verdiler” dedi. “Çekim yaparken bile, birbirimizle çok sık iletişim kurduğumuzdan, beni her zaman destekliyorlardı. Üyeler [dizi hakkında] çok meraklı oldukları için güçlendiğimi ve daha çok çalıştığımı fark ettim.”

Sonunda, “Snowdrop”un galasını yayınlandığında kiminle izleyeceği sorulduğunda, Jisoo şaka yollu yanıtladı, “Galayı kimseyle izleyecek özgüvenim yok. Evde tek başıma izlemek istiyorum ama sonunda ne olacağını bilmiyorum. Sanırım en nihayetinde ellerimle gözlerimi kapatabilir ve parmaklarımın arasındaki küçücük boşluktan seyredebilirim."

-Allah'ımmm bu Snowdrop beni bitirdi. Yok iptal, yok tepkiler, yok ertelendi. Valla izleme keyfi kaçırmada bir numaralar. Tamam belirli konularda hassas olunabilir ama bu keyfimin kaçmadığı anlamına gelmez smile. Benim gibi hisseden yok mu ya? Başroller hakkında da; Jung Hae In'e D.P.'de ben bayıldım. Zaten adam yakışıklı, güzel oyunculuğunu izlemesi ayrı keyifli oldu laughing. Jisoo'yu ise ilk kez göreceğiz ve Blink değilim fakat kendisini çok beğeniyorum. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz bizi. Snowdrop'u merak edenler kimler? Kadrosu nasıl?

kaynak (1)