Dear.M
4,4 / 5 | Oy Sayısı : 51


Adı: Dear.M | 디어엠
Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Park Jin-Woo, Seo Joo-Wan
Senarist: Lee Seul
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: 12 
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 29 Haz 2022 - 6 Temmuz 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ma Joo-A
Cha Min-Ho
Seo Ji-Min
Park Ha-Neul


Diğer Oyuncuları:

Lee Jin-Hyuk / Gil Mok-Jin
Woo Da-Vi / Hwang Bo-Young
Lee Jung-Sic / Moon Joon
Hwang Bo Reum Byeol / Choi Ro-Sa
Eunbin / Min Yang-Hee
Han Do-Woo / Tae-Jin
Jo Joon-Young / Ban Yi-Dam
Hwang-Geon / Moon Taek-Geun


Konusu:

Dizi, Seoyeon Üniversitesi’nin çevrimiçi topluluğunda, isimsiz bir gönderide adı geçen gizemli 'M'i bulmak için kampüs çapında yapılan aramayı konu almaktadır. 'M'i arama sürecinde, birçok öğrencinin arasındaki ilişkiler değişir ve birçok öğrencinin arasında yeni aşklar filizlenir.


Karakterleri:

Park Hye-Soo dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Ma Joo-A karakterini canlandırmaktadır. Sıcakkanlı ve neşeli bir karaktere sahiptir. Peşinden gittiği bir hayali yoktur. Daha önce, hiç erkek arkadaşı olmamıştır ve bir romantik ilişki yaşamakla da ilgilenmemektedir.

Jaehyun dizide Seoyeon Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Cha Min-Ho karakterini canlandırmaktadır. 12 yıldır, Ma Joo-A (Park Hye-Soo) ile arkadaştır. Yenilikçi fikirlerle uygulama geliştirme konusunda oldukça yeteneklidir.

Roh Jeong-Eui dizide Seoyeon Üniversitesi'nde ekonomi bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Seo Ji-Min karakterini canlandırmaktadır. Üniversitenin amigo takımının bir üyesidir.

Bae Hyun-Sung dizide Seoyeon Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencisi olan Park Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır. Seo Ji-Min’in (Roh Jeong-Eui) erkek arkadaşıdır ve üniversitenin fahri elçisidir. Bir oyun geliştiricisi olma hayalini gerçekleştirmeye karar verir.

Lee Jin-Hyuk dizide Seoyeon Üniversitesi'nde psikoloji bölümü öğrencisi olan Gil Mok-Jin karakterini canlandırmaktadır. Park Ha-Neul’un (Bae Hyun-Sung) oda arkadaşıdır.

Woo Da-Vi dizide Seoyeon Üniversitesi'nde işletme bölümü 1. sınıf öğrencisi olan Hwang Bo-Young karakterini canlandırmaktadır.

Lee Jung-Sic dizide Seoyeon Üniversitesi'nde öğrenci olan Moon Joon Young karakterini canlandırmaktadır. Sıcak kalpli birisidir ve tatlı bir çekiciliğe sahiptir.

Hwang Bo Reum Byeol dizide Seoyeon Üniversitesi'nde öğrenci olan Choi Ro-Sa Young karakterini canlandırmaktadır. Seoyeon Üniversitesi'nin amigo takımının kaptan yardımcısıdır. Seo Ji-Min (Roh Jeong-Eui) ile aynı liseye gitmiştir.


Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/dearm


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Kaynakları: (1), (2), (3)