Here's My Plan

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 6
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Here's My Plan | I Have a Goal | Got A Goal | 목표가 생겼다
Tür: Dram
Yönetmen: Sim So-Yeon
Senarist: Ryu Sol-A
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: 4
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 19 Mayıs 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Lee So-Hyun
Lee Jae-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Do-Hoon / Jo Yoon-Ho
Rie Young-Zin / Kim Yoo-Mi
Lee Jin-Hee / Bok-Hee
Kim Yi-Kyeong / Hee-Jin
Lee Si-Woo / Joon-Sik
Park Seung-Tae / Hye-Soon


Konusu:

Dizi, kötü bir hayat yaşadığını düşünen ve hayatını mahvolmasına neden olan insanlardan intikamını aldığını hayal eden genç bir kızın (Kim Hwan-Hee) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Kim Hwan-Hee dizide 20 yaşında genç bir kız olan Lee So-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Lisede okulu bırakıp geçimini sağlayabilmek için yankesicilik yapmaya başlar.

Ryu Soo-Young dizide küçük bir tavuk restoranı işleten Lee Jae-Young karakterini canlandırmaktadır. Sıcak kalpli birisidir. Kötü durumdaki insanlara her zaman yardım eder.


Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "Oh My Ladylord" yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra "No One But a Madman" yayımlanacaktır.

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…