No One But a Madman

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: No One But a Madman | Out of Your Mind | 미치지 않고서야
Tür: Dram
Yönetmen: Choi Jung-In, Kim Keun-Hong
Senarist: Jung Do-Yoon
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: Haziran 2021
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Choi Ban-Seok
Tang Ja-Young
Han Se-Kwon

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Nam-Hee / Shin Han-Soo


Konusu:

Dizi, orta-yaşlı bir grup insanın çalışma hayatlarını konu almaktadır.


Karakterleri:

Jung Jae-Young dizide deneyimli bir mühendis olan Choi Ban-Seok karakterini canlandırmaktadır. 'Hanmyung Electronics' adlı bir şirkette geliştirici olarak çalışmaktadır. Sakin, esprili ve sıcak kalpli birisidir. 22 yıllık kariyer hayatında işsiz kalma krizi ile karşı karşıya kalır. Bu yüzden çalıştığı şirkette hiçbir tecrübesinin olmadığı personel departmanına transfer olmayı kabul eder. Ancak personel departmanında hayatta kalmaya ve bu işi bırakmamaya kararlıdır.

Moon So-Ri dizide 'Hanmyung Electronics' adlı şirketinin bir çalışanı olan Tang Ja-Young karakterini canlandırmaktadır. Personel departmanının lideridir. Tam bir işkoliktir ve hayali şirketin ilk kadın yöneticisi olmaktır. Choi Ban-Seok (Jung Jae-Young), personel departmanına transfer edildiğinde onunla ne yapacağı konusunda hiçbir fikri olmaz. Ancak birlikte çalışmaya başladığında yavaş yavaş hayatı değişir.

Lee Sang-Yeob dizide 'Hanmyung Electronics' adlı şirketi yöneten aile ile bir akraba olan Han Se-Kwon karakterini canlandırmaktadır. Hırslı biri olmasına karşın işinde iyi birisi değildir. Choi Ban-Seok (Jung Jae-Young) ve Tang Ja-Young (Moon So-Ri) ile sürekli karşı karşıya gelmektedir.


Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe dizi kuşağında bu diziden önce "Here's My Plan" yayımlanacaktır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…