Voice 4

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 9
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Voice 4 | 보이스4: 심판의 시간
Tür: Dram, Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Shin Yong-Hwi
Senarist: Ma Jin-Won
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: OCN
imdb: -
Bölüm Sayısı: 14
Sezon: 4
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: Haziran 2021
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kang Kwon-Joo
Derek Jo


Diğer Oyuncuları:

Son Eun-Seo / Park Eun-Soo
Kim Joong-Ki / Park Joong-Ki
Song Boo-Gun / Goo Gwang-Soo
Baek Sung-Hyun / Shim Dae-Sik
Kim Woo-Seok / Jin Seo-Yool
Kwon Jae-Hwan / Cheon Sang-Pil
Kang Seung-Yoon / Han Woo-Joo
Han Dam-Hee / Chae So-Yoon
Lee Eol / Yang Bok-Man
Chae Won-Bin / Gong Soo-Ji


Konusu:

Dizi, gelişmiş işitme yeteneğine sahip bir seri katili yakalamak için iş birliği yapan Kang Kwon-Joo (Lee Ha-Na) ve Derek Jo’nun (Song Seung-Heon) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Ha-Na dizide 112 acil çağrı merkezinde ses profilcisi olarak görev alan Kang Kwon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Normal bir insanın duyamayacağı alçak sesleri duyabilmektedir. Do Gang-Woo’nun (Lee Jin-Wook) ölümünden bu yana travma sonrası stres bozukluğundan muzdariptir.

Song Seung-Heon dizide Los Angeles Polis Departmanı’nda ekip lideri olarak görev alan Derek Jo karakterini canlandırmaktadır. Çeşitli suç çeteleriyle uğraşmıştır ve hatalara kesinlikle izin vermeyen birisidir.


Not: 

1 – Bu dizi, "Voice" serisinin 4. sezonudur. Dizinin ilk sezonu 2017 yılında "Voice" adı altında, ikinci sezonu 2018 yılında "Voice 2" adı altında, üçüncü sezonu 2019 yılında "Voice 3" adı altında yayımlanmıştır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…