Voice 2

  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Voice 2 | 보이스 2
Tür: Dram, Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Lee Seung-Young
Senarist: Ma Jin-Won
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Sezon: 2
Yapım Yılı: 2017 - 2018
Yayın Tarihi: 11 Ağustos 2018
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Do Gang-Woo
Kang Kwon-Joo

Diğer Oyuncuları:

Son Eun-Seo / Park Eun-Soo
An Se-Ha / Kwak Dok-Ki
Kim Joong-Ki
So Hee-Jung
Hong Kyung-In
Kim Ki-Nam

 

Konusu:

Dizi, 112 acil çağrı merkezi çalışanlarının etrafında dönmektedir. Bir suçun meydana gelmesinden sonraki golden time (altın zaman) içerisinde 112 acil çağrı merkezi çalışanları kurbanları kurtarmaya çalışır.

 

Karakterleri:

Lee Jin-Wook dizide bir dedektif olan Do Gang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Keskin bir zekâya sahip olan Gang-Woo suç mahallini bir bakışta değerlendirip suçlunun eylemlerini ve ipuçlarını duygusuz bir ses tonu ile açıklamaktadır. Ailesi ile ilgili acı verici bir geçmişe sahiptir.

Lee Ha-Na dizide 112 acil çağrı merkezinde ses profilcisi olarak görev alan Kang Kwon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Normal bir insanın duyamayacağı alçak sesleri duyabilmektedir.

 

Not:

1 – Dizi, 2017 yapımı "Voice" dizisinin 2. sezonudur.
2 – OCN’in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Life on Mars" yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra "Player" yayımlanacaktır.

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

 

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…