Excellent Shaman Ga Doo Shim
3,9 / 5 | Oy Sayısı : 58
Dizinin Adı
Excellent Shaman Ga Doo Shim | 우수무당 가두심
Yönetmen
Park Ho-Jin
Senaryo
Joo Brothers
Yapımcı
KakaoTV
Bölüm Sayısı
12
Yapım Yılı
2021
Gösterim Tarihi
30 Temmuz 2021 - 8 Ekim 2021
Dizi Türü
Fantastik , Gizem, Romantik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Kim Sae Ron
(Ga Du-Sim)
Nam Da Reum
(Na Woo Soo)

Excellent Shaman Ga Doo Shim Konusu:


Excellent Shaman Ga Doo Shim dizisinde tipik bir liseli olarak yaşamak isteyen ancak istenmeyen bir şaman olma kaderiyle dünyaya gelen 18 yaşındaki Ga Du-Sim (Kim Sae-Ron) kaderini reddeder ve normal bir hayat sürmeye çalışır. Yeni bir liseye transfer olur ve Na Woo-Soo (Nam Da-Reum) ile tanışır. Na Woo Soo, varlıklı bir aileden gelen, yakışıklı bir görünüme sahip ve akademik olarak üstün olan neredeyse mükemmel bir lise öğrencisidir. Ga Doo Shim (Kim Sae-Ron) ile tanıştığında aniden kötü ruhları görme yeteneği kazanır ve ikisi birlikte gizemli vakalara karışır.

Karakterleri:


Kim Sae Ron dizide tipik bir liseli olarak yaşamak isteyen ancak istenmeyen bir şaman olma kaderiyle dünyaya gelen 18 yaşındaki Ga Doo Shim karakterini canlandırıyor. Ga Doo Shim gizemli vakaları çözmeye çalışırken kötü ruhlarla savaşan oldukça cesur ve güçlü biridir.

Nam Da Reum zengin bir geçmişe, yakışıklı görünüme ve olağanüstü notlara  sahip neredeyse mükemmel bir lise öğrencisi olan Na Woo Soo karakterini canlandırıyor. Ga Doo Shim aniden hayatına girdiğinde, kötü ruhları görme yeteneği kazanır.


Diğer Oyuncular:


Yoo Sun Ho / Hyun Soo 
Moon Sung Geun / Kyung Pil 
Yoon Seok Hwa / Myo Shim
Bae Hae Seon / Hyo Shim 
Lee Ji Won / Soo Jeong
Yoon Jung Hoon / Il Nam
Park Yong / Sung Wook
Baek Soo Jang / Teacher Sa
Choi Jung Hwa / Woo Soo


Fragman