Sponsor
5 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
Sponsor | Desire | 스폰서
Yönetmen
Kwak Gi Won
Senaryo
Park Gye Hyung
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Pazartesi Salı-16:30
Yapım Yılı
2021-2022
Gösterim Tarihi
23 Şubat 2022 - 31 Mart 2022
Dizi Türü
Gerilim, Romantik, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Han Chae-young
(Han Chae-rin)
Lee Ji Hoon
(Lee Seon Woo)
Koo Ja Sung
(Hyun Seung Hoon)

Sponsor Konusu:


Sponsor dizisi, başarı, intikam, ve aşk gibi çeşitli farklı arzuları olan açgözlü dört erkek ve kadın arasındaki gerilim dolu bir aşk hikayesini anlatıyor. 

Karakterler:Lee Ji Hoon, ünlü bir derginin fotoğrafçısı ve editörü Lee Sun Woo'yu canlandırıyor. Lee Sun Woo, insanların kalbini eritebilecek yumuşak bir gülümsemeye sahip nazik bir adam, ancak o, derinlerde intikam arzusuyla dolup taşan birisidir. 

Han Chae-young, arzularla dolu bir kadın olan "Han Chae-rin" rolünü canlandırıyor. Zengin ve yetenekli bir makyaj şirketinin CEO'sudur. Bir gün evine yanlışlıkla bir adam girer ve adama aşık olur. Arzularına yenik düşen Chae-rin, onu elde etmek için her türlü yolu dener.

Ji Yi Soo dizide Park Da Som karakterini canlandırıyor. Yeni evli olmasına rağmen yoksulluk içinde yaşamaktadır. Oğluna tedavisi olmayan bir hastalık teşhisi konulduğunda, ne pahasına olursa olsun çocuğunu kurtarmaya çalışır.

Koo Ja Sung dizide, hayatını futbola adayan ancak sakatlığı nedeniyle futbolu bırakmak zorunda kalan Hyun Seung Hoo'yu canlandırıyor. Şimdilerde ailesini bakabilmek için gece gündüz çalışmak zorundadır.

Diğer Oyuncular:


Kim Yun Seo / Hyun Seung Ji
Park Geun Hyung / Başkan Kim
Kim Jeong Tae / David Kim
Lee Yoon Mi /Joo Ah

Fragman 1


Fragman 2
Fragman 3