See You In My 19th Life
4,1 / 5 | Oy Sayısı : 32
Dizinin Adı
See You In My 19th Life | 이번 생도 잘 부탁해
Yönetmen
Lee Na Jung
Senaryo
Choi Young Rim
Yapımcı
tvN, Netflix
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Cumartesi, Pazar
Gösterim Tarihi
17 Haziran 2023 - 23 Temmuz 2023
Dizi Türü
Komedi, Romantik, Dram, Fantezi
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Shin Hye Sun
(Ban Ji Eum)
Ahn Bo Hyun
(Moon Seo Ha)
Ha Yoon Kyung
(Yoon Cho Won)
Ahn Dong Goo
(Ha Do Yoon)

See You In My 19th Life Konusu: 


See You In My 19th  Life dizisi, tüm geçmiş hayatının anılarını hatırlayan Ban Ji Eum (Shin Hye Sun)'un, önceki hayatında kaza sonucu öldükten sonra, geçmiş yaşantısındaki insanlarla yeniden iletişim kurmaya çalışmasını konu almaktadır.


See You In My 19th Life Karakterleri: 

Shin Hye Sun dizide, Ban Ji Eum karakterini canlandırıyor. Yaklaşık bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan Ban Ji Eum, hayatını özenle yaşamaktadır. 19. hayatını yaşamaya başladığı sırada 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adamı bulmaya karar verir.

Ahn Bo Hyun dizide Ban Ji Eum'un 18. hayatında tanıştığı kaderindeki adam olan Moon Seo Ha karakterini canlandırmaktadır. Çocukken, lunaparka gittiği sırada geçirdiği trafik kazası sonrasında sevdiklerini kaybetmenin travmasıyla yaşar. Travmayı atlatmasına yardım eden ilk aşkı ise 18. hayatındaki Ban Ji Eum olan Yoon Joo Won'du. Yoon Joo Won'un ölümünden sonra ise yalnız bir hayat sürmek zorunda kalan Moon Seo Ha yıllar sonra karşısına çıkan Ban Ji Eum adlı garip kadın sayesinde bu yalnızlığından kurtulur.

Ha Yun Kyung dizide, bir peyzaj mimarı ve Yoon Joo Won'un küçük kız kardeşi Yoon Cho Won karakterini canlandırmaktadır. Ablasının ölümüyle hayatı alt üst olur ve parlaklığını korumakta zorlanır. Tesadüfen tanıştığı Ban Ji Eum'un ablasına benzediğini görünce Ban Ji Eum'un kim olduğunu merak eder. 

Ahn Dong Gu dizide, Moon Seo Ha'nın sekreteri ve çocukluk arkadaşı Ha Do Yoon karakterini canlandırmaktadır. Okul yıllarında kendisi kadar seçici olan Moon Seo Ha ile tanışır ve çok iyi arkadaş olurlar. Tamamen farklı geçmişlerden gelmelerine rağmen birbirlerinde ortak noktalar bulurlar. Bir gün Moon Seo Ha'nın babasından beklenmedik bir teklif alır.


Diğer Oyuncular:

Kim Shi Ah / Yoon Joo Won
Park So Yi / Ban Ji Eum [Young]
Jung Hyun Joon / Moon Seo Ha [Young]
Gi So Yoo / Yoon Cho Won [Young]
Ryu Hae Jun / Lee Ji Seok
Lee Chae Min / Kang Min Ki
Bae Hae Seon / Jang Yeon Ok
Cha Chung Hwa / Kim Ae Kyung1- Dizi, Lee Hye tarafından yazılan "See You in My 19th Life" adlı webtoona dayanmaktadır.See You In My 19th Life Fragman:


See You In My 19th Life Fragman 2:

See You In My 19th Life Fragman 3:


See You In My 19th Life Fragman 4:

See You In My 19th Life Fragman 5:


See You In My 19th Life Fragman 6: