Bad Guy (2010)
5 / 5 | Oy Sayısı : 2
Dizinin Adı
Bad Guy | Bad Nam | 나쁜 남자
Yönetmen
Lee Hyung Min, Lee Jong Jae
Senaryo
Kim Jae Eun, Kim Sung Hee
Yapımcı
SBS
IMDb Puanı
7,7
Bölüm Sayısı
17
Gösterim Tarihi
26 Mayıs 2010 - 5 Ağustos 2010
Dizi Türü
Gerilim, Romantik, Dram, Melodram
Oyuncular
Kim Nam Gil
(Shim Gun Wook)
Ha Ga In
(Moon Jae In)
Kim Jae Wook
(Hong Tae Sung)
Jung So Min
(Hong Mo Ne)Bad Guy Konusu:

Dizi, Shim Gun Wook'un (Kim Nam-Gil) varisi Tae Sung (Kim Jae Wook) olan Haeshin Grup adlı büyük bir şirkete karşı yaptığı intikam planlarını konu almaktadır. Yanlışı düzeltmeye kararlı olan Gun Wook, her şeyi riske atmak ve yoluna çıkan herkesi devirmek üzere planlarını gerçekleştirir.


Bad Guy Karakterleri:

Kim Nam-Gil dizide yakışıklı ve hırslı bir adam olan Shim Gun Wook karakterini canlandırmaktadır. Ölümcül cazibesini ve keskin zekasını kullanarak bir Chaebol grubu elde etmeye çalışır. Önce ailenin en küçük kızı Hong Mo Ne'yi (Jung So Min) baştan çıkararak aileyi yok etmeye karar verir. Ancak Moon Jae In (Ha Ga-In) hayatına girdiğinde kendini farklı bir yolda bulur.

Oh Yeon Soo dizide, Chaebol ailesinin en büyük kızı olan Hong Tae Ra karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin isteklerine asla hayır demeyen Tae Ra görücü usulü ile evlenir. Hayatını tipik bir elit ev hanımı olarak geçirdiği sırada Shim Gun Wook (Kim Nam-Gil) ile tanışır. Böylece kendini beklenmedik ve hararetli bir ilişkinin içinde bulur.

Ha Ga-In dizide Moon Jae In karakterini canlandırmaktadır. Ne olursa olsun Shim Gun Wook'un (Kim Nam-Gil) yanında kalarak aşklarını korumaya çalışan güçlü bir kadındır.

Kim Jae Wook dizide Haeshin Grup'un varisi Hong Tae Suk karakterini canlandırmaktadır.

Jung So Min dizide ailenin en küçük kızı olan Hong Mo Ne karakterini canlandırmaktadır.


Diğer Oyuncular:

Oh Yeon Soo / Hong Tae Ra
Ah In / Choi Sun Yeong (Çocuk)
Song Seo Yoon / Shim Gun Wook'un Annesi
Choo Hun Yub / Gizemli Adam
Moon Ga Young / Hong Tae Ri (Çocuk)
Shim Eun Kyung / Moon Won In


1- Kim Nam-Gil'in 15 Temmuz 2010'da 2 yıllık zorunlu askerlik hizmetine başlaması nedeniyle, "Bad Guy" başlangıçta planlanan 20 bölümden 17 bölüme kısaltıldı. 


Fragman