A Year-End Medley: Extended Version
3 / 5 | Oy Sayısı : 3
Dizinin Adı
A Year-End Medley: Extended Version | 해피 뉴 이어
Bölüm Sayısı
6
Yayın Gün / Saat
Çarşamba
Gösterim Tarihi
26 Ocak 2022
Dizi Türü
Romantik, Dram
Oyuncular
Han Ji Min
(So Jin)
Lee Dong Wook
(Yong Jin)
Won Jin A
(Lee Young)
Kim Young Kwang
(Seung Hyo)A Year-End Medley: Extended Version Konusu:

"A Year-End Medley: Extended Version", "A Year-End Medley" filminin altı bölümlük genişletilmiş bir versiyonudur. 'Emross' otelini ziyaret eden müşterilerin kendi tarzlarında kurdukları ilişkilerini ve kendi hikayeleriyle yaşadıklarını anlatıyor.


A Year-End Medley: Extended Version Karakterleri:

Han Ji-Min, otel müdürü olan So Jin karakterini canlandırıyor. İşinde iyi olmasına rağmen özel hayatında kendine güveni yoktur. 15 yıldır arkadaşına aşıktır ancak ona hislerini söyleyememektedir.

Lee Dong-Wook, otelin CEO'su olan Yong Jin karakterini canlandırıyor. Çift sayılara takıntısı olan genç bir adamdır.

Lim Yoon-A, genç bir otel personeli olan Soo Yeon karakterini canlandırıyor.

Won Jin-A, oda hizmetçisi olarak çalışmaya başlayan ve müzikal aktris olma hayalini bir kenara bırakan yeni çalışan Lee Young karakterini canlandırıyor.

Kang Ha-Neul, konuklar arasında otele iş bulmak için gelen genç bir adam olan Jae-Yong karakterini canlandırıyor. 5 yıl boyunca kamu görevlisi olmak için sınava hazırlandı, ancak sınavda başarısız oldu. Kız arkadaşı bile onu terk etti.

Seo Kang-Joon, bir şarkıcı-söz yazarı / radyo DJ'i  ve oldukça popüler olan Lee Kang karakterini canlandırıyor. Önceden çok zorluk yaşamıştır.

Lee Kwang-Soo, bir yönetici  popüler bir sanatçı için çalışan Sang Hoon karakterini canlandırıyor. O ve sanatçı zor zamanlar geçirdi, ancak sonunda başarıya ulaştılar. Sözleşmeleri yakında sona erecek. Arkalarından kuyu kazmaya çalışanlar var.

Kim Young-Kwang, bir radyo DJ'i olan Seung Hyo karakterini canlandırıyor. Caz piyanisti (Ko Sung-Hee) ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Düğünlerine hazırlanıyorlar ama beklenmedik bir durumla karşı karşıyalar.

Lee Jin-Wookbir plastik cerrah olan Jin Ho karakterini canlandırıyor. Her cumartesi otel salonunda oturup kaderindeki aşkı için bekliyor.

Lee Hye-Young, yurtdışında yaşayan bir iş kadını olan  Katherine karakterini canlandırıyor. Kızının düğününe katılmak için Güney Kore'ye döner. Otelde 40 yıl önceki ilk aşkıyla tanışır. O otelin kapı görevlisi olarak çalışıyordur.


Diğer Oyuncular:

Kang Ha Neul / Jae Yong
Go Sung Hee / Young Joo
YoonA / Soo Yeon
Seo Kang Joon / Lee Kang
Lee Kwang Soo / Sang Hoon
Lee Jin Wook / Jin Ho
Jung Jin Young / Sang Gyu
Jo Joon Young / Park Se Jik
Lee Hye Young / Katherine
Won Ji An / Im Ah Young
Lee Kyu Hyung / Tarihçi


1 - Dizi, 2021 yılında yayımlanan "A Year-End Medley" filminde dayanmaktadır.