Hellbound Season 2
5 / 5 | Oy Sayısı : 2
Dizinin Adı
Hellbound Season 2 | 지옥 시즌2
Yönetmen
Yeon Sang Ho
Senaryo
Choi Gyu Seok
Yapımcı
Netflix
Oyuncular
Kim Hyun Joo
(Min Hye Jin)
Kim Sung Chul
(Jun Jin Soo)



Hellbound Season 2 Konusu:

Aynı adı taşıyan popüler bir webtoon'a dayanan dizi, dini bir tarikat liderinin insanlara ölüm zamanlarını söylemeye başlamasıyla yaşanan olayları konu almaktadır. Esrarengiz bir şekilde, insanlar söylenen ölüm zamanlarında hayatlarını kaybetmeye başlar. Dizinin devam hikayesi olan “Hellbound 2”, 1. Sezonda halka açık bir gösteriye maruz kalan Park Jung Ja ( Kim Shin Rok ) ve Jung Jin Su'nun dirilişinden sonra ortaya çıkan hikayeyi ele alacak.


Hellbound Season 2 Karakterleri:

Kim Sung Cheol dizide 'Saejinrihwe' adlı yeni bir dinin lideri olan Jung Jin-Soo karakterini canlandırmaktadır. Cehennemden gelen ölüm meleklerinin, insanların ölüm zamanlarını, kendisine bildirdiklerini savunmaktadır. Güçlü karizması ve gizemli yönü sayesinde insanları kendine çekmektedir.


Diğer Oyuncular:

Kim Shin-Rok / Park Jung-Ja
Yang Dong Geun / Sodo'nun Lideri
Yang Ik Jun / Jin Kyung Hoon
Lee Re / Jin Hee-Jung
Lee Dong Hee / Kim Jung Chil
Im Sung Jae / Sodo'nun Üyesi


1 – Dizi, Yönetmen-Senarist Yeon Sang-Ho ve Senarist Choi Kyu-Seok’un birlikte kaleme aldığı "Jiok" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

2 – Dizi, 2021 yılında yayımlanan ve başrollerinde Yoo Ah-InPark Jung-MinKim Hyun-Joo ve Won Jin-A gibi isimlerin yer aldığı "Hellbound" dizisinin ikinci sezonudur.

3 – Yoo Ah In, hakkında yapılan soruşturma nedeniyle dizinin oyuncu kadrosundan ayrılmıştır.


Fragman