Doctor Slump (2024)
4,1 / 5 | Oy Sayısı : 39
Dizinin Adı
Doctor Slump | 닥터슬럼프
Yönetmen
Oh Hyun Jong
Senaryo
Bek Sun Woo
Yapımcı
JTBC, Netflix
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Cumartesi, Pazar
Gösterim Tarihi
27 Ocak 2024 - 17 Mart 2024
Dizi Türü
Romantik, Komedi, Tıbbi, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Park Shin Hye
(Nam Ha Neul)
Park Hyung Shik
(Yeo Jeong Woo)

Doctor Slump Konusu:

"Doctor Slump", kriz yaşayan doktorların hikayelerini anlatan romantik-komedi dramasıdır. Bir yandan hayat kurtarmaya çalışan doktorlar, kendi hayatlarındaki sorunlarla baş etmeye çalışır. Birbirlerinden nefret eden iki rakip, hayatlarının en karanlık döneminde yeniden bir araya gelir ve birbirlerinin yol göstericisi olur. En parlak ve en mutsuz zamanlarını birlikte geçirdikten sonra aralarında sıcak bir bağ oluşur.

Doctor Slump Oyuncuları:

Park Hyung Sik dizide, hayatındaki en büyük çöküşe düşen yıldız bir plastik cerrahı olan Yeo Jung Woo karakterini canlandırıyor. En iyi tıp fakültesine giden Yeo Jung Woo, tüm okulunun da en iyi öğrencisidir. Harika becerileri ve olağanüstü karakteri ile yıldız bir doktor olur. Ancak, gizemli bir tıbbi kazanın ardından uçurumun kenarına itilir.

Park Shin Hye dizide, tükenmişlik sendromu yaşayan anestezi uzmanı Nam Ha Neul'u canlandırmaktadır. Küçük yaşlardan beri dahi olarak anılarak tüm hayatını çalışmakla geçirir. Bir yetişkin olduğunda bile çalışmaktan başka hiçbir şey bilmeyen birine dönüşür. İşkolik birisi olarak yaşamından zevk almamaktadır. Ancak, bir gün geriye dönüp hayatına bakar ve aniden değişmeye karar verir.

Yoon Park, hem iddialı hem de acınası plastik cerrah Bin Dae Young'ı canlandırmaktadır. Kendisiyle aynı üniversiteye giden başarılı Yeo Jung Woo'yu herkesten daha iyi anlamaktadır. Aralarında bir rekabet ve kibirli bir kişiliğe olmasına rağmen hem samimi hem de kurnaz kişiliğini gösterdiği için sevilmektedir.

Gong Sung Ha dizide, Nam Ha Neul'un en iyi arkadaşı ve üniversite günlerinden şimdiye kadar Nam Ha Neul ile birlikte olan OB/GYN (doğum ve jinekoloji) anestezi uzmanı Lee Hong Ran'ı canlandırıyor.

Diğer Oyuncular:

Yoon Park / Bin Dae Young
Gong Sung Ha / Lee Hong Ran  
Jang Hye Jin / Nam Ha Neu'nun Annesi
Hyun Bong Shik


Doctor Slump Fragman: