Night Has Come (2023)
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 15
Dizinin Adı
Night Has Come | 밤이 되었습니다
Yönetmen
Im Dae Woong
IMDb Puanı
7,5
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Pazartesi
Gösterim Tarihi
4 Aralık 2023
Dizi Türü
Gizem, Gerilim, Korku, Gençlik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Jae In
(Yoon Seo)
Kim Woo Seok
(Jun Hee)
Choi Ye Bin
(Jeong Won)Night Has Come Konusu:

Dizi, bir grup lise öğrencisinin gerçek hayattaki bir mafya oyununa katılamaya zorlanmaları sonrasında ortaya çıkan gerilim dolu olayları konu alıyor. Lise ikinci sınıf öğrencileri bir yandan hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan psikolojik bir savaş verirler.


Night Has Come Karakterleri: 

Kim Woo Seok dizide güçlü bir sorumluluk duygusuna sahip ikinci sınıf öğrencisi olan sınıf başkanı Kim Joon Hee rolünü üstleniyor. Kim Joon Hee görünüşte güçlü görünmesine ve her durumda soğukkanlılığını koruyabilmesine rağmen her sınıf arkadaşı öldüğünde derinden sarsılır.

Lee Jae In dizide, mükemmel gözlem yetenekleri ve muhakeme gücü olan Lee Yoon Seo karakterini canlandırıyor. Bu özelliklerini oyundan kaçmak için kullanır. (guneykoresinemasi.com)

Choi Ye Bin dizide, Oh Jung Won karakterini canlandırıyor. Bir matematik dehası olarak okuldaki en başarılı kişidir. Açık sözlü olduğu için hiç arkadaşı yoktur. Yalnızken daha iyi hareket ettiği ve daha başarılı olduğu için ise takım çalışmalarından nefret etmektedir. Ancak mafya oyununu oynamak zorunda kaldığında arkadaşları ile bir takım olur ve oyunu çözer. 


Diğer Oyuncular:

Ahn Ji Ho / Da Beom
Cha Woo Min / Kyung Jun
Jung So Ri / So Mi
Moon Shi Ho
Jung Jun Hwan
Hong Min Ki
Song Byeong Geun
Cheon Young Min
Kang Seol
Lee Min Jae
Ahn Ji Hee
Choi Yu Ji
Kim Wook


Night Has Fallen Fragman: