High School Return of a Gangster (2024)
3,8 / 5 | Oy Sayısı : 12
Dizinin Adı
High School Return of a Gangster | I, a Gangster, Became a High Schooler | 조폭인 내가 고등학생이 되었습니다
Bölüm Sayısı
8
Gösterim Tarihi
22 Şubat 2024 - ?
Dizi Türü
Hayat, Gençlik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Yoon Chan Young
(Song Yi Heon/ Kim Deuk Pal)
Bong Jae Hyun
(Choi Se Kyung)
Lee Seo Jin
(Kim Deuk Pal)


High School Return of a Gangster (2024) Konusu:

Dizi, kendini yanlışlıkla 19 yaşındaki bir lise öğrencisinin vücudunda bulan bir gangsterin etrafında dönmektedir. Gangster, yaşadığı olaylar sonrasında üniversiteye gitmek isteyen ancak aile içi şiddet mağduru olan bir öğrenciyle yeni bir dostluk kurar ve failleri cezalandırır.


High School Return of a Gangster (2024) Oyuncuları:

Yoon Chan Young dizide, 19 yaşındaki lise öğrencisi Song Yi Heon'u ve Song Yi Heon'un vücuduna sahip olan 47 yaşındaki gangster Kim Deok Pal'ı canlandırıyor. Song Yi Heon, kambur duruşu ve ürkek kişiliği nedeniyle kolayca fark edilemeyen bir öğrencidir. İntihar etmeye çalıştığı sırada hayatı tamamen değişir. 

Bong Jae Hyun dizide, yakışıklı görünüşü, rahat kişiliği ve fiziksel gücüyle mükemmel görünen ama aslında hassas ve huysuz bir insan olan lise öğrencisi Choi Se Kyung'u canlandırıyor. Dışarıdan harika bir yaşamı varmış gibi görünmesine rağmen aslıdna evde aile içi şiddete maruz kalmaktadır.

Lee Seo Jin dizide, dışarıdan cahil görünen ama aslında ısrarcı, dürüst ve insanlıkla dolu gangster Kim Deok Pal'ı canlandırıyor. Fakir bir aileden geldiği için herhangi bir eğitim geçmişi yoktur ancak üniversiteye gitme hayali vardır. Bir lise öğrencisini kurtardığı sırada öğrencinin bedenine girer. 19 yaşında zorbalık maduru olan Yi Heon'un bedenine giren Deok Pal, zorbaları cezalandırmak için Choi Se Kyung ile arkadaş olur.


Diğer Oyuncular:

Seo Tae Hwa / Choi Myung Hyun
Won Tae Min / Kim Dong Soo
Kim Se Won / Kim Yeon Ji
Joo Yoon Chan / Hong Jae Min
Ko Dong Ok / Jong Cheol 


1- Dizi, Ho Rol'un (호롤) yazdığı "I, a Gangster, Became a High Schooler" (조폭인 내가 고등학생이 되었습니다) adlı web romanından uyarlanmıştır.


High School Return of a Gangster Fragman: