Miss Night and Day (2024)
4,6 / 5 | Oy Sayısı : 5
Dizinin Adı
Miss Night and Day | She Is Different Day and Night | 낮과 밤이 다른 그녀
Yapımcı
jTBC
Bölüm Sayısı
16
Gösterim Tarihi
15 Haziran 2024- 4 Ağustos 2024
Dizi Türü
Romantik, Komedi, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Jung Eun Ji
(Lee Mi Jin)
Choi Jin Hyuk
(Gye Ji Woong)
Lee Jung Eun
(Lim Soon)Miss Night and Day Konusu:

"Miss Night and Day", gündüzleri ve geceleri farklı iki hayat süren bir kadının hikayesini konu alıyor. 50 yaşındaki bir kadının vücudunda sıkışıp kalan genç bir kadın, ikili hayatının tadını çıkarmak için kendince bazı yöntemler bulur.


Miss Night and Day Oyuncuları:

Lee Jung Eun dizide, güneş doğduğunda stajyer olarak işe gidip gelen Lee Mi Jin'in 50 yaşındaki stajyer kişiliği Im Soon'u canlandırıyor. Olgun görünümüne rağmen sahip olduğu MZ zihniyeti ona "çok yönlü stajyer" unvanını kazandırır. 

Jung Eun Ji dizide, gece olduktan sonra 20'li yaşlarında genç bir iş arayana dönüşen Im Soon'un orijinal kişiliği Lee Mi Jin rolünü üstleniyor. Çeşitli yarı zamanlı işler, kamu hizmeti sınavları ve sertifikalar aracılığıyla sekiz yılını iş bulmak için harcayan Lee Mi Jin, aniden bir gecede 30 yıl yaşlanır. Krizi fırsata dönüştürerek yeni görünümü ile iş arar.

Choi Jin Hyuk dizide, kendisini Im Soon ve Lee Mi Jin'e kapılmış halde bulan, narkotik soruşturma birimindeki savcı Gye Ji Woong rolünü üstleniyor. Çarpıcı görünümü ve mükemmel öz geçmişi sayesinde dikkat çekmektedir.Miss Night and Day Fragman


BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?