SF8: Love Virtually

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 3
  Hamlet tarafından

Adı: SF8: Love Virtually | SF8: 증강콩깍지
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik/Bilim Kurgu, TV Film
Yönetmen: Oh Ki-Hwan
Senarist: Oh Ki-Hwan
Yapım Şirketi: DGK, SOOFILM
Yayıncı: MBC, wavve
imdb: -
Süresi: 53 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 15 Temmuz 2020 (wavve), 25 Eylül 2020 (MBC)
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba (wavve), Cuma – 22:10 (MBC)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Min-Joon
Han Jin-Won

 

Diğer Oyuncuları:

Ahn Se-Ha / Goo Seong-Tae
Kim Han-Na / Tak Su-Jin


Konusu:

Dizi, dünya nüfusunun yarısından fazlasının sanal bir randevu uygulaması kullandığı bir gelecekte geçmektedir. 'Love Virtually' adlı sanal randevu uygulaması ile tanışan bir adam ve bir kadın, gerçek dünyada da birbirlerini sevmeye devam eder.


Not: 

1 – "SF8: Love Virtually", 8 farklı bilim kurgu türündeki hikâyenin yer aldığı "SF8" adlı TV film serisinin bir parçasıdır.

2 – "SF8" serisinde yer alan diğer TV filmler: "SF8: The Prayer", "SF8: Manxin", "SF8: Joan's Galaxy", "SF8: Blink", "SF8: Baby It’s Over Outside", "SF8: White Crow", "SF8: Empty Body"


Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/sf8/Lovevirtually


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…