SF8: Baby It’s Over Outside

Puanı: 3,8/5  Oy Sayısı: 6
  Hamlet tarafından

Adı: SF8: Baby It’s Over Outside | SF8: 일주일 만에 사랑할 순 없다
Tür: Romantik, Fantastik/Bilim Kurgu, TV Film
Yönetmen: Ahn Gook-Jin
Senarist: Kim Dong-Sik (kısa hikâye), Han Boon-Wi
Yapım Şirketi: DGK, SOOFILM
Yayıncı: MBC, wavve
imdb: 7.2
Süresi: 45 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 14 Temmuz 2020 (wavve), 11 Eylül 2020 (MBC)
Yayın Günleri ve Saati: Salı (wavve), Cuma – 22:10 (MBC)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Nam-Woo

 

Diğer Oyuncuları:

Shin Eun-Soo / Hye-Hwa
Hwang Jung-Min / Öğretmen Yang
Bae Hae-Sun / sunucu


Konusu:

Dizi, dünyanın bir hafta içinde son bulacağı bir gelecekte geçmektedir. Son yaklaştıkça, insanlar psişik yetenekleri de olmak üzere her türlü gizli yeteneklerini ortaya çıkarır. Dünyanın son zamanlarında bile kendisini yalnız hisseden Nam-Woo (Lee David) ile Hye-Hwa (Shin Eun-Soo), süper güçlere sahip insanları toplayarak, dünyanın sona ermesini engellemeye çalışmaktadır. Onlar, dünyayı kurtarıp, bir aşka başlayabilirler mi? Bir hafta, dünyanın bitmesi için yeterli bir zaman ama aşkın başlaması için yeterli değil.


Not: 

1 – "SF8: Baby It’s Over Outside", 8 farklı bilim kurgu türündeki hikâyenin yer aldığı "SF8" adlı TV film serisinin bir parçasıdır.

2 – "SF8: Baby It’s Over Outside", Kim Dong-Siktarafından kaleme alınan 'Iljooil Mane Saranghal Soon Eodda' adlı bir hikâyeden uyarlamadır.

3 – "SF8" serisinde yer alan diğer TV filmler: "SF8: The Prayer", "SF8: Manxin", "SF8: Joan's Galaxy", "SF8: Blink", "SF8: White Crow", "SF8: Love Virtually", "SF8: Empty Body"


Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/sf8/babyitsoveroutside


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…