SF8: Joan's Galaxy

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 4
  Hamlet tarafından

Adı: SF8: Joan's Galaxy | SF8: 우주인 조안
Tür: Fantastik/Bilim Kurgu, TV Film
Yönetmen: Lee Yoon-Jung
Senarist: Kim Hyo-In (kısa hikâye), Moon Joo-Hee, Lee Yoon-Jung
Yapım Şirketi: DGK, SOOFILM
Yayıncı: MBC, wavve
imdb: 7.0
Süresi: 54 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 12 Temmuz 2020 (wavve), 28 Ağustos 2020 (MBC)
Yayın Günleri ve Saati: Pazar (wavve), Cuma – 22:10 (MBC)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Jo An

 

Diğer Oyuncuları:

Yoon Jung-Hoon / Kyung
Kim Joo-Ryung / Kim Jeong-Won


Konusu:

Dizi, dünyanın ince bir tozla kaplandığı bir gelecekte geçmektedir. Doğumda pahalı antikorlar enjekte edildiği için 100 yıllık bir yaşamın beklentisi ile yaşayan C’ler ile doğumda antikorlar enjekte edilmediği için 30 yıllık bir yaşamın beklentisi ile yaşayan N’ler birbirlerinden tamamen farklı hayatlar yaşamaktadır. Tüm hayatını bir C olduğunu düşünerek yaşamış olan 26 yaşındaki üniversite öğrencisi Yi Oh (Choi Sung-Eun), hastanedeki bir hata nedeniyle doğumda antikorların enjekte edilmediğini öğrenir. Bu yüzden, daha önce, hiç aklına dahi gelmeyen N’lerin yaşamını düşünmeye başlar. Okulunda, tek N olan Jo An (Kim Bo-Ra) ile arkadaşlık kurar.


Not: 

1 – "SF8: Joan's Galaxy", 8 farklı bilim kurgu türündeki hikâyenin yer aldığı "SF8" adlı TV film serisinin bir parçasıdır.

2 – "SF8: Joan's Galaxy", Kim Hyo-In tarafından kaleme alınan 'Woojooin Joan' adlı bir hikâyeden uyarlamadır.

3 – "SF8" serisinde yer alan diğer TV filmler: "SF8: The Prayer", "SF8: Manxin", "SF8: Blink", "SF8: Baby It’s Over Outside", "SF8: White Crow", "SF8: Love Virtually", "SF8: Empty Body"


Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/sf8/Joansgalaxy


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…