Miracle: Letters to the President
5 / 5 | Oy Sayısı : 2
Adı: Miracle: Letters to the President | 기적
Tür: Dram, Tarih
Yönetmen: Lee Jang-Hoon
Senaryo: Lee Jang-Hoon, Son Joo-Yeon
Yapımcı: Yook Kyeong-Sam
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: Lotte Cultureworks
Yapım Şirketi: -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yaş Sınırı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Gösterim Tarihi: Haziran 2021
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Jun-Kyung
Ra-Hee
Tae-Yoon
Bo-Kyung


Diğer Oyuncuları:

Jung Moon-Sung / Kim Yong-Hwan


Konusu:

Film, 1986 yılında, Kuzey Gyeongsang’da, yolu bile olmayan kırsal bir bölgede yaşamış olan bir matematik dâhisinin (Park Jung-Min) hikâyesini konu almaktadır. 


Karakterleri:

Park Jung-Min filmde bir matematik dâhisi olan Jun-Kyung karakterini canlandıracak. Okula gidip gelmesi 5 saat süren bir köyde yaşamaktadır. Bir trenin ne zaman geçebileceğini bilmeden, okula gitmek için tren raylarının yanında yürüme riskini almak zorundadır. Bu yüzden, Jun Kyung, köye küçük bir tren durağı inşa etmek için tuhaf ama güçlü bir plan geliştirir.

YoonA dizide Jun Kyung’un (Park Jung-Min) bir matematik dâhisi olduğunu keşfeden Ra-Hee karakterini canlandıracak. Sağı solu belli olmayan birisidir. Jun Kyung’un yeteneğini keşfettikten sonra onun yanından ayrılmaz ve onu sürekli destekler.

Lee Sung-Min dizide Jun Kyung’un (Park Jung-Min) babası olan Tae-Yoon karakterini canlandıracak. İşe hiç geç kalmayan kendini işine adamış bir mühendis olmasına rağmen, garip ve sessiz bir babadır.

Lee Soo-Kyung dizide Jun Kyung’un (Park Jung-Min) ablası olan Bo-Kyung karakterini canlandıracak. Kardeşine her zaman sıcak davranan ve ona destek olan bir abladır.


Not: Film, yaşanmış bir hikâyeden uyarlamadır.


 

Fragman 1

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)