Miracle

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Hamlet tarafından

Adı: Miracle | 기적
Tür: Dram
Yönetmen: Lee Jang-Hoon
Senaryo: -
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: -
Yapım Şirketi: -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yaş Sınırı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Gösterim Tarihi: 2021
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Jun-Kyung
Ra-Hee
Tae-Yoon
Bo-Kyung


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Film, 1986 yılında, Kuzey Gyeongsang’da, yolu bile olmayan kırsal bir bölgede yaşamış olan bir matematik dâhisinin (Park Jung-Min) hikâyesini konu almaktadır. 


Karakterleri:

Park Jung-Min filmde bir matematik dâhisi olan Jun-Kyung karakterini canlandıracak. Okula gidip gelmesi 5 saat süren bir köyde yaşamaktadır. Bir trenin ne zaman geçebileceğini bilmeden, okula gitmek için tren raylarının yanında yürüme riskini almak zorundadır. Bu yüzden, Jun Kyung, köye küçük bir tren durağı inşa etmek için tuhaf ama güçlü bir plan geliştirir.

YoonA dizide Jun Kyung’un (Park Jung-Min) bir matematik dâhisi olduğunu keşfeden Ra-Hee karakterini canlandıracak. Sağı solu belli olmayan birisidir. Jun Kyung’un yeteneğini keşfettikten sonra onun yanından ayrılmaz ve onu sürekli destekler.

Lee Sung-Min dizide Jun Kyung’un (Park Jung-Min) babası olan Tae-Yoon karakterini canlandıracak. İşe hiç geç kalmayan kendini işine adamış bir mühendis olmasına rağmen, garip ve sessiz bir babadır.

Lee Soo-Kyung dizide Jun Kyung’un (Park Jung-Min) ablası olan Bo-Kyung karakterini canlandıracak. Kardeşine her zaman sıcak davranan ve ona destek olan bir abladır.


Not: Film, yaşanmış bir hikâyeden uyarlamadır.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…